Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már valaki kutyusának...

Volt már valaki kutyusának hasonló hólyagja?

Figyelt kérdés
Palotapincsi kutyusomnak kiskorában kijött egy hólyag az álla alatt, tele vérrel, hatalmas volt. Most 14 éves, kb 1 éve megint kijön elmúlik, de sokkal kisebb. Tegnap vettem észre, hogy olyan mintha, egy kis seb lenne a közepén. Mintha ki akarna fakadni. Esetleg valakinek hasonló??
2015. szept. 4. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg az állatorvos mint opció nem jöhetne szóba??? Mert esetleg ezért is vannak az állatorvosok???
2015. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm.. nézzük csak.. De szóba jött, mondta hogy kenegessem, kenegettem, de semmi. Mondjuk nem doktori konzultációt vártam, hanem, hogy VALAKINEK HASONLÓ, VOLT-E MÁR?? A kettő nem ugyan az..
2015. szept. 4. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Láttam már ilyen hólyagot, igen, nyakon. Kenegethette, nem használt.
2015. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lymphoma?
2015. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, képek alapján hasonló, de kicsi korában is volt, 1 éve kijött, fél dió nagyságúra megnőtt, majd elmúlt, most nemrégiben megint kijött. Daganat nemigen csinálhat ilyet. Doki szerint nem az, mondjuk a jobb hátsó lábában is van egy pukli, az kemény szövet szerű. Azt mondta szerinte az sem az.. Arra kapott krémet, de majd szólok neki, hogy nézze meg még egyszer.
2015. szept. 5. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy zsírcsomó.

Én mindenképpen azt ajánlom, ha a pénztárcád engedi, hogy vegyenek belőlük mintát, és vérvételt, mert jobb kizárni a rosszindulatú daganatokat, és egyéb komolyabb betegséget.

Ez 10-30.000 Ft körül lesz, de legalább megnyugszol :)


Remélem semmi komoly :) Majd írd meg, ha esetleg van valami eredmény.

2015. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vérvételt amúgy is beszéltünk a dokival, de mondta, hogy ez nagy trauma lehet neki. Ez igaz?? Mindenképpen :) Köszönöm a válaszotokat :)
2015. szept. 5. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Kérdezd meg akkor, hogy mi rosszabb, egy 5 perces "trauma", vagy egy késői betegség felismerés.

Biztos nem a legjobb emlékei között lesz, de igazából ez úgy működik, hogy leborotválják a lábán a szőrt azon a kis részen, beszúrják a tűt, és vért vesznek. Mint embernél (a borotválás kivételével).

A mintavétel jobban fáj, ott vagy kivágnak egy darabot, vagy tűvel leszívnak belőle. (nekünk a második volt).


De figyelj, közben simogatni kell, meg beszélni szépen hozzá, utána jutalmazni jutifalattal, elkényesztetni egész nap, és nem fog rá emlékezni :)

2015. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Reggelre teljesen kifolyt neki belőle a cuccc (színtlen, szagtalan). Már hívtam volna a dokit, de még nem érem el. Hamarosan újra próbálkozom.

A kényeztetésből amúgy is sokat kap. Ide általában a doki jön, mert a kocsiban van a "rendelője" így ha meglát egy fehér autót már nyugtatni kell szegényt :) A csip beadása óta kicsit fél :)

2015. szept. 6. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!