Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Black sable német juhászkutya...

Black sable német juhászkutya TENYÉSZTŐT keresek. Ajánlatok?

Figyelt kérdés
k [link] Q=Black+sable+german+shepherd&client=safari&rls=en&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCEQsARqFQoTCMqu7Nb6nsgCFYXVLAodjHwAXw&biw=1440&bih=838#imgrc=fuojrgt7YEw3cM%3A [link] Q=Black+sable+german+shepherd&client=safari&rls=en&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCEQsARqFQoTCMqu7Nb6nsgCFYXVLAodjHwAXw&biw=1440&bih=838#imgrc=pGej1nzGoafb0M%3A

#németjuhász #német juhászkutya #black sable német juhászkutya #black sable
2015. szept. 30. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az ordas színváltozat ha jól látom.

Ez a szín gyakoribb a munkavérvonalú kutyáknál,ilyen irányba érdemes nézelődni.

2015. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy black sable tenyésztő. Munkavonalú kennelekben születnek ordasok, ordason belül pedig van ilyen szín, de azt kicsi korban nem lehet még eldönteni, milyen ordas lesz majd felnőtt korában, mert az ordas színűek igencsak változtatják az árnyalatukat.
2015. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) igen ordas színű, csak nem az itthon (általam) megszokott és nagyon megtetszett.
2015. okt. 1. 00:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért majd készülj fel, hogy a sok "szakértő" majd le fogja keverékezni, meg azt fogják mondani, hogy na persze, németjuhász, ilyen színben nincsen. Nekem sötét rajzos volt, munkavonalú és még így sem akarták elhinni sokan, hogy nj, mert hogy nem úgy néz ki, mint REX!
2015. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem épp ezért tetszik, mert nem olyan színű, mint amit megszoktam. Mondjuk ez azt is eredményezi, hogy itthon még nem is láttam ilyen színű nj-t sajnos. De még nem döntöttem el, hogy rajzos vagy ilyen színű kutyit veszek:)
2015. okt. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!