Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok olyan helyeket,...

Ajánlanátok olyan helyeket, ahol Pesten belül el lehet menni kutyával kirándulni, csavarogni? A Margit-szigetet és a Városligetet ismerem, meg esetleg gondoltam még a Hármashatár-hegyre, de ennyi ötletem van. Ti hova szoktatok járni?

Figyelt kérdés
Köszönöm, hogyha megosztjátok velem :)
2015. okt. 2. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg hely van. János-hegy, Gellért-hegy, népliget, hajógyári sziget, sorolhatnám reggelig.
2015. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket :) Akkor sorold még egy kicsit kérlek :) Nem rég kerültem ide Pestre, és még nagyon nem ismerem az ilyen helyeket...
2015. okt. 2. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de pl. az V. kerben a Duna szakasz is kutyafutattó. (Széchenyi rakpart, az alsó rakpart zöldfelületi része)
2015. okt. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben a Margitsziget pont NEM kutyafuttató, annak ellenére, hogy sokan arra is használják.
2015. okt. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja értem, hogy nem pesti voltál eddig. Nem tudom, mennyire behívható a kutyád. Elméletileg kb bárhol, ahol füves parkok vannak, ha nincs külön kikötve, hogy oda nem lehet kutyát vinni, akkor lehet pórázon-elvileg-gyakorlatilag én Budán lakom és még soha nem szóltak, hogy ide meg oda nem vihetem be a kutyát. Szóval nézd meg akár a neten, hol vannak a közeledben nagy füves területek, stb és oda mind mehettek.
2015. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem messze Pesttől van a "mezítlábas park" is, oda érdemes menni, és külön ki van kötve, hogy LEHET KUTYÁVAL is menni.
2015. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a mostani "a kutya" újságban van szó egy újpesti kutyaparkról, nagyon nagy és jónak tűnik a leírás alapján.
2015. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket! :)

Igen, azt hiszem azt az újpesti futtatót ismerem, mert nem messze lakunk tőle. Csak az is egy bekerített terület azért, és gondoltam hétvégente legalább elvinném olyan helyre, ahol teljesen szabadon tud rohangálni, mert olyankor mindig nagyon boldog.

2015. okt. 3. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!