Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megeszi a saját...

Neltarion90 kérdése:

A kutyám megeszi a saját ürülékét! Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Segitsetek a kutyam az urites utan mindig enni kezdi a kakijat. Fogalmam sincs mit tegyek. Az esetek 90% aban jelen vagyok az uritesnel es meg tudom akadajozni, de sajnos ejszaka meg bekakil es reggel csak a kaki nyomait veszem eszre. Abnormalis es abszurd, hogyan szoktassam le rola es miert csinalhatja?

2015. okt. 13. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel eteted a kutyádat?

Etetési probléma okozhatja.

2015. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fontos ásványi anyagok hiányoznak.

Állatorvos segítségével változtass az etetésén.

2015. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel eteted őt?
2015. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen emésztési probléma, hiánybetegsége lehet.
2015. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Premium minosegu tapot kap. Azt olvastam rola megvan benne minden vitamin amitre szuksege van. Kolykoknek valo Hills tapot eszik es semmi mast nem kap.
2015. okt. 13. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
A Hills nagyon drága táp... próbáld meg a Josera Kidset, árban és minőségben is jobb!
2015. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Hills jó táp, bár valóban igen drága.

Az is okozhatja, hogy érzi a végterméken a tápnak a szagát, és ez motiválja rá, hogy megegye.

(Kutyáknál amúgy nem ritka jelenség ez, bár nekünk embereknek undorító).

Ha látod, hogy ezt akarja tenni, nagyon durván cseszd le érte, valahányszor próbálkozik.

2015. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem a sajatja ugyan nem eszi de amint kiengedem az ossze macska,madar kakit ami letezik,doglott gilisztat.En sem ertem miert eszi mas allat uruleket pedig o is jo minosegu ennivalot kap ,idoben...Szoval en sem ertem!De kerdezz ra az allatorvonal o biztos tud tanacsot adni.
2015. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Térj át a BARF-ra, és adj neki mellé multivitamin tablettát
2015. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kiváló minőségű táp ide vagy oda, vannak olyan esetek, mikor olyan emésztőrendszere van egy kutyának, hogy speciálisabb táplálást, kiegészítést igényel.

(Általában a 30-80 ezres szaporított kutyákon jön ki.)

Hill's tényleg jó táp, de lehet hogy egyedileg, a te kutyádnak másmilyen típusú tápra, másfajta etetési módra lenne szüksége.

2015. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!