Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 és fél hónapos...

Van egy 3 és fél hónapos boxer szukám és váladékozik neki a hüvelye és a doki betadine hüvelykúpot ajánlott mert hogy a szuri még nem jó neki de nem tudom rendesen felnyomni a kúpot meddig kell felcsúsznia a kúpnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg visszavinni a dokihoz, hogy mutassa meg?
2010. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinált a doki tenyésztést? Csak azért kérdezem, mert ez simán lehet steril gyulladás, ami ilyen fiatal állatoknál elég gyakran előfordul és kezelést nem igényel, mivel az első tüzelés után a hormonális változásokkal magától elmúlik. Az én most 6 éves szukámnál is ez volt. Én is hittem először a dokinak, és ment a hüvelykúp meg más kegyszer, ami hatni (természetesen) nem hatott, merthogy ugye nem volt mire. Mikor kétségbe esésemben tovább mentem végül az egyetemi klinikára a Thuroczi doktornőhöz, ott egy tenyésztés után kiderült, hogy értelmetlenül szenvesztettük szegényt.
2010. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csinált a doki semmit elöször betadine-os oldattal kellett kenni de nem használt ezért adta a betadine-os kúpot!mit javasolsz nézessem meg másik orvossal?a válaszodat köszönöm!
2010. márc. 17. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el másik dokihoz! A tenyésztés legyen az első, és ne hagyd, hogy bármit adjon neki addig, amíg meg nem jön az eredménye. Sok időt, pénzt, bosszúságot és kellemetlenséget megspórolhatsz magadnak és neki. Még ha fertőzés okozza is (mint ahogy nagyon jó esély van rá, hogy nem- saját tapasztalatból tudom) akkor sem mindegy, hogy mi az amire érzékeny és mi az amire nem.
2010. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor elviszem másik dokihoz köszi szépen a segítséget!
2010. márc. 18. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!