Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudja a kicsi...

Miért nem tudja a kicsi kutyám kinyomni a kaksikáját?

Figyelt kérdés

Van egy 2 honapos kis Yorkshier Terrierem. Rendszeresen iszik meg eszik. ( vizet iszik meg Royal canint eszik íztelen joghurtba áztatva) Naponta 1x nem tudja rendesen kinyomni a kaksikát ilyenkor ki kell neki mosni a popsiját.

Van valami ötletetek, hogy mit lehetne csinálni?


2010. márc. 16. 20:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
44%
minek neki a joghurt? nem ember...te sem eszel kutya csokit.
2010. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
akitől vettük mondta, hogy áztassuk be neki mert, hogy jó az emésztésének. De most inkább választ várnék a kérdésemre. Nem megjegyzéseket...köszi
2010. márc. 16. 20:44
 3/52 anonim ***** válasza:
42%
Ja, rendes kutya birkát kerget, bikát fog, betörőt harap. AZ a baj a tieddel, hogy ez nem kutya, hanem szőrös patkány, nem mellesleg nem létezik olyan szó, hogy "kaksi". Szar, ürülék, bélsár, széklet. Lehet depresszióba esett mert csak azt halja, hogy "jajj kutyuli-mutyulicsi a pipsikácskádbó nem jöncsizik a kaksi." én tuti minden módon próübálnék öngyi lenni ha össze lennék zárva egy lénnyel aki feszt ezt csinálja. Talán ő is próbálkozik. Amugy anno volt egy ilyen ,hogy evolúció de mára már ezt teljesen tönkretettük az összes életképtelen patkányt életben tartjuk.
2010. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg el lehetne vinni a kutyuli-mutyulit a doki bácsihoz...
2010. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
ohh, hogy te milyen inteligens egy ember vagy. ilyenek is kíméljenek...fárasztó vagy!
2010. márc. 16. 20:49
 6/52 anonim ***** válasza:
79%

nekem is yorkim van én ettől a beáztatott táptól rosszul vagyok. Nem kell, van foga, gondolom kölyöktápot kap megtudja rágni. Amúgy a royal canin tápot pl az enyém megse ette. Sokszor hallottam a tápról, hogy nem is vmi minőségi mivel 5% a hústartalma bocsánat 5%húspor...rendes hús sincs benne.

Valószínű neki se jó ez a táp mivel a kiürítéssel gondok vannak. Diétáztasd inkább adj neki rizst+reszelt nyers répát+főtt húst ez jót tesz az emésztésének.

A joghurt meg még nagyobb hülyeség ne áztasd semmibe, fölöslegesnek tartom.

2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
67%
gyerekek,ez kész,de jót röhögtem:D
2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
86%

Kaksikát?! Ki kell mosni a popsiját?! :D

Ha ezt komolyan gondoltad, akkor megérdemled ezt a szerencsétlen kutyát(?). Amúgy meg, egyetértek az előttem szólóval, ha ennyire imádod, VIDD EL ORVOSHOZ!

2010. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Kaksika....:)))) Amúgy az intelligenst két l-lel írják, ha már osztod az észt, akkor legalább te legyél tökéletes:)
2010. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
45%
Ha minden nap száraz tápot eszik nem csodálom hogy kemény lesz a kaksikája a popsikájába. Adjál neki rendes ételt.
2010. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!