Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya-baba első találkozás?

Kutya-baba első találkozás?

Figyelt kérdés

Hétvégén jön a 3 hónapos keresztlányom. Van egy 5 éves kutyim. Hogy hozzam össze kettőjüket? A kutyám elég félős, Lili baba kiegyensúlyozott, idegenektől nem fél, de még nem találkozott, látott soha állatot, mármint kutyát.

Elzárni semmiféleképpen nem akarom a kutyát, mert nálunk teljes jogú családtag, és két napra jönnek a nővéremék!


2010. márc. 19. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy meg fogja szaglászni.

Anyukája pedig felügyeljen a gyerekre. Nem kell a kutyát elzárni, esetleg rossz néven veheti.

Ha féltik a gyerek, őt helyezzék úgy, hogy ne érje el.

2010. márc. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ti tudjátok, mennyire engedelmes a kutyátok, és kire hallgat a legjobban, az ő karjában legyen a gyerek, és ha kutya nem úgy közeledik ahogy kell akkor rá kell szólni, a falkavezér dönt, így ha jól nevelt a kutya el fogja fogadni a gyereket, de ezt befolyásolhatja a fejte jelleme, kisebb gyengébb idegrendszerű kutyáknál megint más. Milyen kutyáról van szó amúgy, és mennyire hallgat rátok?
2010. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Labrador-spániel keverék. Engedelmes, én vagyok a főnök! :-)

Én arra is gondoltam, hogy először a baba lábát odatartani neki, biztos ami tuti!

2010. márc. 19. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem lesz gond vele. Ezért is kérdeztem hogy milyen kutya mert így a jelleme már elárul ezt azt.
2010. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!