Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Antibiotikumra adott furcsa...

Antibiotikumra adott furcsa viselkedési reakció?

Figyelt kérdés

Mint pl. álmatlanság, nyugtalanság, félelem egy megszokott dologtól. Tapasztalt valaki ilyesmit?


A kutya MDR1-/-, de az antibiotikum NEM szerepel az érzékenységi listán. Csak hasonló tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ne olyan nyilvánvaló tanácsokat írjatok, mint kérdezd/vidd orvoshoz, ne adj neki többet belőle (összesen egy szemet kapott), szóval legyetek szívesek a kérdésre válaszolni. Akinek volt hasonló tapasztalata, az leírná, hogy mi lett, hogy alakult?


2015. nov. 18. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az első 1-2 napban észleltem: fáradtság, aluszékonyság, dőlöngélés, hányás -bár ez csak egyszer. Mivel muszáj volt szednie gyulladás miatt, így tovább adtam neki, mert azt mondta az orvos, hogy első nap ha nincs nagyon durva elváltozás, akkor nem vészes, de ilyen vérhányás, véres széklet azonnal orvosi ügyeletet igényel, szerencsére ez nem volt. Szóval szerintem ti is várjatok vele 1-2 napot, ha megszokja a szervezete, oké, ha nem akkor kérjetek másik gyógyszert. Mi amúgy augmentint adtunk neki (lehet, hogy nem jól írtam le a nevét:D)
2015. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem az, amit produkált, már durva elváltozás, mivel annyira parázott szegény, hogy pihenni sem nagyon tudott. Az öröklött gyógyszerérzékenysége miatt amúgy sem kísérletezek, ha idegrendszeri tüneteket látok, hogy megszokja-e vagy sem. Inkább másik antibiotikumot keresünk.
2015. nov. 19. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!