Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki jött a kutyám szeme! SOS!...

Ki jött a kutyám szeme! SOS! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2 hónapos tacskó kutyámnak kijött a szeme be van vérezve. Véletlen kiszökött és a nagy kutya bántotta. Állatorvos nincs maximum holnap falun lakunk. mit adjak neki hogy nyugton maradjon éjjel aludjon? kérem valaki segítsen :(
2015. nov. 28. 20:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
ORVOS! Kijött a szeme? Azonnal orvos!
2015. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
56%

Tudom hogy ez nem a legjobb idő a kioktatásra, de MINDIG kell legyen plusz pénznek, a kutya számára félretéve. Baleset, betegség bármikor történhet (mint most) és ha lenne pénz akkor tudnál rajta segíteni.


Kívánom hogy rendben legyen a kutyus :(

2015. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
tudom hogy kellene lennie de most nagyon nem alakult jól. én is nagyon remélem vissza kapom az én nagyon boldog kiskutyámat :( annyira rossz így látni :(
2015. nov. 28. 21:33
 14/32 anonim ***** válasza:

Holnap mindenképp vigyétek orvoshoz :(

De kérjetek állatvédőktől segítséget, HÁTHA akad valaki, aki épp tud segíteni. Ne add fel, de tényleg vigyétek holnap dokihoz, mert nagyon fájhat neki :(

Jobbulást.

2015. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 bollocks ***** válasza:
39%
Minek vettétek magatok mellé a kutyát, ha ennyire szar a helyzet? Már milliószor leírták, de sajnos ez sem elég: kutyát tartani NEM kötelező!
2015. nov. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Mi lett??
2015. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan tegnap estét jól viselte nem sírt evett ivott és sokat aludt nem is sírt. Most viszem az állatorvoshoz most tud fogadni. 40kmrel arrébb az otthonomtól. Úgy hogy mindent megpróbáltunk remélhetőleg ma már rendben lesz naggyából.
2015. nov. 29. 11:59
 18/32 anonim ***** válasza:

Jobbulást!

Majd írd meg, hogy mit csináltak vele, bár szerintem műteni kell..

2015. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal?
2015. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
0%
Nagyon sajnálom a kutyust és téged is. Ezen az oldalon ne várjál segítséget, mert nem fog senki segíteni. Ahogy olvasom, még ki is oktatnak hogy minek neked kutya, ha nincs rá pénzed?! Felháborító milyen emberek élnek ezen a földön! Próbáld meg sürgősen orvoshoz vinni a kutyust, és jelentkezz. Minden jót kívánok neked és a kutyusodnak jó egészséget, remélem minden jóra fordul.
2015. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!