Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája állandóan...

A szomszéd kutyája állandóan ugat mert nincs lemozgatva Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Németjuhász 40m2-en, soha nem sétáltatják, a 4 hónap alatt mióta ide költöztem egyszer láttam hogy labdáznak vele, szerencsétlen éjjel-nappal a kerítés mellett várja hogy történjen Valami, mindenkit megugat de vagy fél órán át és baromi hangos főleg éjszaka.. Én imádom a kutyákat de tisztában vagyok vele hogy ilyen körülmények között nem lehet tartani, ezért nincs nekem sem most. És Ez nem a kutya hanem a gazda hibája, de hiába csengetnék át hogy ezt Elmondjam neki, ha erre magától nem jött akkor nekem se fogja elhinni, nem ? De mostanra már tényleg kikészültem tőle, 10 méterre sincs a hálóm ablakától, Mit csináljak ???
2015. nov. 29. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

a) variáció: próbálj meg összebarátkozni a szomszéddal és kérd meg hogy had foglalkozz vele. Vidd el sétálni labdázz vele taníts neki trükköket tehát fáraszd ki. Így te is tudsz kutyázni és a kutyának is jót teszel és nem utolsó sorban nem hallgatod az ugatását.

b) variáció: szólj a gazdájának hogy foglalkozzon vele egy kicsit többet.

(én tuti az a)-t csinálnám) :)

2015. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
c, variáció : önkormányzat, feljelentés
2015. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha lenne időm ilyenekre akkor nekem is lenne kutyám :) b-vel meg szerintem csak magamra haragítanám

Milyen alapon jelentsem fel ? Azért Ez nem ok rá még :(

2015. nov. 29. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
218/1999. (XII. 28.) Kormányrendelet 6. § szerinti csendháborítás miatt szabálysértési eljárás indítható.
2015. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért simán bejelentheted a jegyzőnél, elvileg az ő dolga foglalkozni az ilyesmikkel.
2015. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!