Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy border colliet....

Szeretnék egy border colliet. Melyik kennelt ajánljátok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, jelenleg van 2 keverék kutyám. Kertes házban lakunk, de mindennap lenne időm a borderre is. Agilityzni és terelni szeretnék vele elősorban, de szemlére is vinném. Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi. Köszi

2015. nov. 29. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél bordert. 15 évesen még rengeteg a tanulnivaló, egyetem stb. Mellette a haverok, szerelem, plusz még 2 kutya. Egy border rengeteg foglalkozást igényel, ennyi minden mellett nem tudnád neki megadni és elkezdene rombolni. 2 kutya is rengeteg elfoglaltságot jelent és így ők lennének elhanyagolva. Azt nem hiszem, hogy suli mellett lenne 3 órád a borderre és még a másik kettőre külön 1 -2 órád. Mert akkor ahogy hazaérsz estig csak kutyáznál és a tanulásra, barátokra, házimunkára semmi időd nem maradna.
2015. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én ezeket a kenneleket tudnám ajánlani:


[link]


[link]


[link]



egyébként szerintem, simán lehet még egy kutyád, ha minden nap lefárasztod (szellemileg és fizikailag).

ismerek olyat, aki ilyen korban kapott bordert, és teljesen kiegyensúlyozott életet él a gazda és a kutya is :)

2015. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha szemle alatt kiállítást értett a kérdező, akkor a három ajánlott kennelt ki is lőheti, most rögtön. (más, hogy amúgy se biztos, hogy ezek kellenének neki, lehet elsőre nagy falat lenne)

ismerek olyat is akinek fiatalabb korban lett bordere, inkább egyén-, mint korfüggő. igazából, ha van már két kutyád én nem értem, minek most a border? egy bc simán felér két másik kutyával, tehát nem lenne egyszerű plusz nem hanyagolhatod el őket sem... velük nem agilityzel? a terelést még megértem, de hobby szinten bármilyen kutyával lehet menni agilityre, még versenyeken is nagyon sok eredményes ilyen kutya van. velük is foglalkozol? miért érzed úgy, hogy kell még egy kutya, megrekedtél velük?

2015. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyenlőre nem lesz borderem, csak ha majd befejeztem a sulikat.

Mind a 2 kutyimmal agilityzek és versenyekre is járunk.

2015. dec. 5. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Csak úgy megjegyzem nekem is bc van es mellete ket kutyám,es méghozza 1 évvel fiatalabb is vagyok,a kutyakon kivül vannak még egyéb házikedvenceim is...Ha tényleg tudnál vele foglalkozni,s van róla fogalmad hogy mi kell egy ilyen kutyinak,és pénzetek i§(mert nem 1-2 filléről van szó,es ha megörekszik még akkor is ugyanugy szeretned kell és költened rá)akkor szerintem semmi akadálya.;)
2016. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a kutyatartással teljesen tisztában vagyok/ vagyunk és az anyagi vonzatával is. Köszi a választ:)
2016. febr. 10. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!