Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem soká érkezik hozzánk egy...

Nem soká érkezik hozzánk egy kis szuka berni pásztor, de nem találtunk még jó neveket. Tudnátok 1-2 jót?

Figyelt kérdés
A "kis" kutya majd nagy lesz, légyszi ezt vegyétek figyelemmel!
2015. nov. 30. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A Freya, Héra, Aténa, Írisz, Veszta nekem tetszik, az istennős nevek jók lennének neki.

Vagy Szonja. Mi kedden hoztuk el az új kutyánkat, bár ő picike, de nekem a Szonja tetszett. Anyának annyira nem, így lett Maja.

2015. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előre nem tudod eldönteni, meg kell ismerned hozzá a kutyát is. illenie kell hozzá a névnek.

Példa:


Az én mudim Csili lett, mert olyan volt 2.5 hónaposan is, mint aki csípős paprikába harapott. Már terelte ugatva a libákat :)


Persze választhatsz előre is, de lehet, ha megismered, rögtön tudni fogod, hogy mi legyen a neve :)

2015. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan, írd meg a törzskönyvi nevét, abból is lehet jókat kihozni ;)
2015. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, Mira lett a neve.
2015. dec. 26. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!