Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy Argentin Dog...

Találtam egy Argentin Dog jellegű kutyát, kb 10hónapos lehet és sajnos süket. Hogy lehet nevelni, tanítani?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Eloszor is tudasd masokkal, fajtamentok, varosod fb csoportja stb.. Lehet valaki keresi!!

Kutyasuli mindenkepp

2015. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha biztos nincs aki keresi akkor kézjelekkel, de kutyasuliban tudnak segíteni.
2015. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csipp nem volt benn,csont sovány és elég sok régebbi verésre utaló nyom van rajt,nagyon félős is. Kint van facen is és fajtamentő csoportokon is fent van.

Kint voltam lovagolni és akkor találtam. Úgy döntöttem megtjrtom.

2015. nov. 30. 16:58
 4/7 A kérdező kommentje:

Megtartom *

Valószinű el is fogom vinni kutyasuliba.

2015. nov. 30. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyes, vidd suliba :) És ne lepődj meg, ha azt fogják javasolni, hogy vegyél neki olyan elektromos nyakörvet, ami tud rezegni is. Amíg megtanul rád figyelni, visszanézegetni rád, addig távolabbról igazából csak azzal tudsz neki jelezni, hogy igényt tartasz a figyelmére. Szóval ne hidd azt, hogy agyon akarják elektromosozni a kutyát, alapvetően a rezgést szokás használni süket kutyánál, az kb. olyan érzés, mint a telefon rezgése, egyáltalán nem fáj. Meg kell tanítani neki, hogy arra nézzen fel rád, és onnantól kezdve lehet kommunikálni vele, mert lát.

Egyébként ugyanúgy tanítható és nevelhető, mint egy normális kutya, csak jobban meg kell tanulnod a testbeszédet alkalmazni, hiszen a hangodra nem támaszkodhatsz.

2015. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-)

Főként az utolsónak.

2hete nincs kutyám és már kerestünk tenyésztőket is.

Nagyon félt mikor leszáltam a lorol,de pár perc után már bujt. Nagyon kedves és gyönyörű kutyus,csak híznia kell. Lányom és párom lánya is imádja.

Elvittem dokihoz is és kivizsgálta,megkapta a megfelelő ellátást is. A héten viszem irvartalanítatni.

Aztán ha minden rendben megyünk a kutyasuliba. Szeretném ha jó élete lenne és nálunk az is lessz :-)

2015. nov. 30. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Bakker, de jó ilyet olvasni:)))
2015. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!