Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allatorvosi asszisztens adhat...

Allatorvosi asszisztens adhat be injekciot kutyusnak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kórházban a nővérek is vesznek vért, kötnek be infúziót, adnak injekciót. Nem lesz semmi baja, gyakorlottak, ne aggódj.
2015. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Én is adhatok be injekciót a kutyámnak, pedig semmilyen egészségügyi végzettségem sincs.
2015. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktak amúgy inkább csak felszívni meg előkészülni én azt vettem észre, de persze adhatnak be, főleg ha csak bőr alá megy, ne aggódj, azt nem lehet még elrontani se. Még te is be tudod adni, az emberek is maguknak adják amikor például műtétek után adni kell hasba a véralvadás gátlót.
2015. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Orvoson kívül senki nem adhat be injekciót. Aki ezt teszi nagy szakmai hibát követ el!!! Felelőtlenség. Ha van az asszisztens mellett orvos, akkor megteheti.
2016. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!