Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe schnauzer vagy Shiba inu?

Törpe schnauzer vagy Shiba inu?

Figyelt kérdés

(sajnos nincs időm/pénzem/helyem kutyára, szóval elméleti kérdés)


Melyik kutyafajta szimpibb? Melyiket tartanátok szívesebben?

Miért?



2015. dec. 11. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Shiba inut, mert épp most szerettem bele a fajtába, és mert a schnauzer egyáltalán nem az "esetem".
2015. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt egy törpe snaum, és annyira okos, kedves kis dög volt :'( Imádtam, Úgyhogy rá szavazok. De a Shiba inu is tüneményes egy dög.

De én alapjáraton a nagytestű kutyákkal szimpatizálok.

2015. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is nagytestű fan vagyok :D

Lakásban élek, felvetődött bennem egy "mi lenne, ha..." kérdés, és ha lehetne kutyám akkor a két fajta között őrlődnék :D

Volt törpe snacim a nagyszüleimnél, nagyon imádtam :)

De nagyon megkedveltem a shibát is (9gag is tele van velük, "Doge"-okkal) és a japán kultúrát is kedvelem :)

2015. dec. 11. 20:16
 4/7 elwera ***** válasza:
71%

Shiba inu-t nem láttam még élőben,

a törpe snauzer szerintem is aranyos, kedves kutya.

2015. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%

Nekem óriás schnauzerem van,nem egy könnyű fajta,de Shiba Inu sem.Ismerned kell magad hogy mit tudsz bevállalni.

Schnauzer irtó jó fej,okos,tanulékony,de borzasztó makacs mindenről van véleménye és erős karakterű gazdát igényel,de aki megismeri a jellemét a fantasztikus humorát az más fajtát többé nem is akar :)

2015. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mennek a pacsik! :)


Sajnos (egyelőre) nem lesz kutyusom, szóval semmi probléma :D

Ennek ellenére merem állítani, hogy tudok bánni a kutyákkal, és eléggé értek a kutyapszichológiához is :)

2015. dec. 12. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Törpe snaci
2015. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!