Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem orvoshoz, vagy megpróbá...

Vigyem orvoshoz, vagy megpróbáljuk a Luposant?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves keverék kutyám.Mostanában fájlalja a jobb hátsó lábát,nehezen áll fel,sokszor emeli a hátsó lábát,nem nagyon akar ráállni.Nyersen etetem,kicsit duci volt,mert ivartalan szuka,de most egy kicsit leadott a súlyából.Kapott mostanában zöldkagyló port,igaz nem kutyáknak valót csak a patikában vettem.Gondoltam még megpróbálnánk a Luposant,vagy a GF600-at,hátha az erősebb talán használna.Nem nagyon szeretném ha a doki teletömné gyógyszerekkel.Mennyire jók ezek a táplálékkiegészítők?
2015. dec. 18. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát ne hagyd, hogy a doki gyógyszerezze, de vizsgálja meg és derítse ki, mi a baja. Utána te meg utána tudsz nézni, hogy van- alternatív kezelés, és hogy az tényleg elég hatásos-e, vagy kell neki a gyógyszer. A zöldkagyló jó cucc, de nem csodaszer minden mozgásszervi problémára.

Meg mondjuk fel sem merülne ez a kérdés, ha olyan állatorvoshoz járnál, akiben megbízol... :)

2015. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vidd el dokihoz, mert komoly baja is lehet, akár röntgen is kellhet.Ha nem olyan a gond, akkor nem hiszem, hogy erős gyógyszereket ír fel. De vele is meg lehet beszélni, hogy te azt nem szeretnéd és hátha tud mást javasolni, vagy akár ezekeről a táplálékkiegészítőkről is közelebbit mondani.
2015. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
természetesen vidd el..nem is értem, eddig miért nem tetted?
2015. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az lesz,akkor elmegyünk megnézetjük,remélem nem lesz semmi komolyabb baj vele.Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 18. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is ilyen tünetei voltak (bár az általad leírtaknál enyhébbek) és kiderült, hogy részleges keresztszalag szakadása volt. Hiába adtunk volna bármi táplálékkiegészítőt, semmit se ért volna, mert műteni kellett. Szóval mindenképp vidd el orvoshoz!
2015. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy általánosságban is, a táplálékkiegészítők megelőzésre jók. Ha már megvan a baj, visszafordítani nem fogja, főleg így hogy még diagnosztizálva sincs pontosan mi a gond.
2015. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: visszafordítani tényleg nem tudja de talán tovább nem romlik vagy csak lassabban és már az is jó.

Azért érdemes dokival megnézetni és kitalálni hogy hogyan tovább.

2015. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hétfő este mindenképpen megnézetjük a dokinkkal.Reméltem hogy enyhébb a dolog,azért adtam zöldkagylót de sajnos nem vált be.
2015. dec. 19. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
A zöldkagyló amúgy is csak hónapok alatt fejti ki hatását, nem egyik napról a másikra.
2015. dec. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!