Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mekkorára nő?

Szerintetek mekkorára nő?

Figyelt kérdés
[link] mert azt írják kicsi lesz

2015. dec. 21. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Német juhász jellegű,pasinak kb a térdéig ér 3 hónaposan. Kicsi az nem lesz.


Nem tudni mekkora lesz. De ha kistestű kutyát szeretnél akkor ne válaszd,mert ő még fog nőni bőven.

2015. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 21. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:

most kicsi, mert még csak 3- hónapos, de ahogy látod, erös alkarta azt sugalja,hogy magas/ nagy kutya lessz belöle. ha kistermetö kutyát akarsz ajánlom a tacskót.

https://www.youtube.com/watch?v=5qR-MKijcPg

2015. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az összes kölyökkutyát kisméretűnek írják, szóval nem azt jelenti, hogy akkorára nő.

Ez a kutyus nagytestű lesz, az biztos.

2015. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. dec. 21. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz nagyobb mint egy labrador/németjuhász.
2015. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as, a tacsit én pont nem ajánlanám feltétlenül mindenkinek. Nagyon makacsak tudnak lenni, sok hangos is, el tudnak kanászodni nagyon, határozottan kell hozzájuk állni, még ha picik és aranyosak is. A gazdik rossz hozzáállása miatt utálják őket sokan, pedig lehet belőlük tönemény kutyát is nevelni. Tudom, nekem is az volt jó 11 évig. :D
2015. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!