Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennelből érdemes...

Melyik kennelből érdemes választanom?

Figyelt kérdés
Szibériai Husky kiskutyát szeretnék vásárolni kennelből. Melyik (magyarországi) kennelből érdemes venni? Személyes benyomásnak, véleménynek örülnék. Nem azt nézem, hogy most melyikben van kiskutya, szívesen várok. Illetve milyen nem kiskutyát ajánlotok? Társnak, tenyésztés nem cél. Köszönöm!

2016. jan. 9. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Star'n Nordica, Chatty Eyes, Kakastavi, King Cristies, Naarvik, Sophie's Pearl, Big Foot-Print's mind jó kennel. Nordica és Kakastavi kennelben van most alom, de nem tudom, foglalható kölyök van-e. King Cristiesnél és Naarviknál most volt alom, nem tudom, mikor tervezik a következőt.
2016. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg őket is megkeresheted, magyarok, van is most alom náluk.


[link]

2016. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! A Star'n Nordica magyar kennel?! Azt hittem angol. A nem választást illetően van tanácsotok?
2016. jan. 9. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. :) Simán csak Nordica volt régen. Nagy Teodora a tulajdonosa.
2016. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!