Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aktív, megbízható golden...

Aktív, megbízható golden retriever tenyésztőt ajánlana valaki?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A Tikotta kennelből ismerek 4 kutyát, nekem mind nagyon tetszik közülük. Van amelyikkel vadásznak, van amelyikkel terápiáznak, van amelyik csak családi kutya.
2016. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ott kb. mennyibe kerül egy kutyus?
2016. jan. 11. 18:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem az ajánlott kennelt, de nem ír idei almot, sőt a legfrissebb alom 2013-as.
2016. jan. 11. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Az valószínűleg a régi honlap volt. A új honlapot pedig valamiért nem nyitja meg.

Ha fent vagy a facebookon Farkas Mártát keresd meg, ő a tenyésztője. Tőle érdemes érdeklődni is.

2016. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy csomó Farkas Márta.
2016. jan. 12. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha sikerült megtudni valamit a Tikottáról, megosztanád velünk, légyszi? Csak mert én is nézegettem ezt a kennelt. Köszi!
2016. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bocsi de nem tudok sokkal többet mint azelőtt, mert találtunk egy tenyésztőt azt hiszem reedygold.hu érdemes megnézni nyárra lesznek kölykök. Amúgy egy pici 240.000 Ft úgyhogy lehet hogy inkább menhelyi kutyus lesz a mienk mert ennyit nem fizetne ki érte anyukám, még a kerítés sem olcsó muli. A Tenyésztő nekem szimpatikus, anyukámon múlik az egész.
2016. jan. 13. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!