Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg ,hogy cuki és kicsi legyen. Ne feltétlenül kinti kutya. ( írjátok be a netre: Mackenzie ziegler dog.) ez nagyon cuki kutya ,de nem tudom milyen fajtájú. Gondolkoztam a máltai selyemszőrűn meg a west highland white terrieren ,de létszi segítsetek kicsi fehér cuki kutyákat találni. Lehetőleg ne kínai kutyák legyenek.Köszönöm

2016. jan. 14. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bichon Havanese , Bolognese : )


[link]

2016. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gom ***** válasza:
100%

Bichon frisé:

[link] [link]

2016. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gom ***** válasza:

Ha nem feltétlenül fehér kell hogy legyen, itt van néhány foltos: [link] [link]

[link]

[link]

[link]

Törpe uszkár (ez fehér):

[link]

2016. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne cukiság alapján válassz kutyát! Pl. a máltai meg a westie között is eszméletlen nagy különbségek vannak. Mire akarod azt a kutyát tartani? Konkrét célod van vele? Hol tartanád? Mennyit sétáltatnád?
2016. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak cukit és kicsit akarsz, akkor bármelyik menhelyen adnak kapásból hármat még kölyköt is. Kis utánajárással még fehéret is fogsz találni.


Annyira nincs elvárásod a kutya irányába azon felül, hogy cuki legyen, hogy nem látom miért lenne jobb a máltai mint bármi más.

2016. jan. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A westi az kinti kutya :) rágcsálók vadászatára tenyészettét ki. https://www.youtube.com/watch?v=I-w-odWFv8A 34:12-nél mutatja be a westie-t
2016. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk két éve van bolognesénk. Csak ajánlani tudom. Kicsi, aranyos, semmiben nem tesz kárt se a lakásban, se a kertben. Nem hullik a szőre. Okos, könnyen nevelhető. És ő volt Mária Terézia kedvenc kutyája.
2016. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!