Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor sétáltatjátok a kutyát...

Mikor sétáltatjátok a kutyát és mikor haza értek akkor meg szoktátok mosni a tappancsát, hogy ne vigye be a lakásba a külvilág mocskát?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor az igénytelenség? Szerintem az.

2016. jan. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kinti-benti kutyám van. Akkor sétáltatom, mikor ráérek. Mindennap viszem, de van, hogy csak este 10-kor érek rá. A tappancsát pedig nem szoktam lemosni, pont azért, mert kinti benti. Naponta 40x jár ki-be, se neki, se nekem nincs türelmem minden alkalommal mosni a lábait és nem is hiszem, hogy ennyiszer egészséges lenne. A padlót könnyebb feltörölni, ezért azt takarítom rendszeresen.
2016. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Nekem benti kutyusom van, de kertbe le tudom engedni, hogy a dolgát elvégezze. Ettől függetlenül, ha nem esik az eső, akkor viszem sétálni, és nem mosom meg a tappancsát, csak van egy törcsink az előszobában, azzal szoktam kicsit megtörölgetni a lábait, és a fenekét. Csak akkor mosom a lábát, ha nagyon saras, koszos. Egyébként én is hagyom, hogy bejöjjön, max. porszívozok kicsit :-)
2016. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor mosom meg, ha sáros. "Száraz" séták után nem szoktam. Mikor hazaérünk a sétából, a helyére küldöm, ő maga is megnyalogatja a talpait, szóval nem terjeszti a koszt a házban. Bútorokra nem mehet fel, a pokrócait meg kirázom.

Amúgy kinti-benti kutya, ezzel a gőzzel nyáron minden bejövés után, napi hússzor megmoshatnám.

Van kinti-benti cicám is, mondanom sem kell, hogy az ő talpát sem mosom meg...

2016. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!