Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak egy Havanes...

Milyen nevet adjak egy Havanese kutyusnak?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki kapok egy Havanese kutyust.De nemtudom milyen nevet adjak neki.Szeretném most eldönteni hogy ne az utolsó pillanatban kelljen amikor már megvan.Nemtudom hogy fiu lesz vagy lány.Ha jól tudom foltos lesz.

2016. febr. 8. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Size!


[link]

2016. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Size! (csak elírta a telefon)
2016. febr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Marcipán

Artúr

Csipi

Lola

Luna

Molly

Szofi

Zserbó

2016. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tetszik az utolsó pillanatban döntés, de szerintem akkor lehet a legjobban nevet választani neki, amikor már látod, hogy hogyan is néz ki és milyen a jelleme. Ráér akkor nevet adni neki, amikor hazaviszitek és kezdi megszokni a terepet. Amúgy se kezdenek el egyből hallgatni arra a névre amit adunk nekik. ;)


Példaként: Nekem fekete-fehér foltos Havanese-em van és Sushi-nak lett elnevezve a hátán lévő "panda folt" miatt is. :)

Én sem egyből találtam ki neki a nevet hanem pár nap alatt, mert először Daisy-nek indult, de nem illett rá végül és még egy pár név variáción esett túl egy hét alatt, mire a Sushi nevet kapta.

2016. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!