Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Görbe lábbal tudok tenni valamit?

Görbe lábbal tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most olvastam itt egy kérdést, így gondoltam, én is utána járok a dolognak...


3 hete fogadtunk örökbe egy 1 éves, mentett tacskó keverék szukát. Az első lábai kicsit görbék, nem súlyos mértékben. Már voltunk vele oltatni, chip, stb., 3 doki látta eddig, egyik sem tette szóvá. Aggódnom kellene attól függetlenül?


Valószínűleg pincsi is van a felmenői között, ha jól tudom, ők is elég kis görbék. Eddig őszintén szólva nem is gondoltam, hogy ez gond lehet. Szerintetek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. febr. 8. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Tacskó keverék. Ugye, tudod, milyen a tacskók lábtartása? A te kutyádnak nem igazán betegség miatt görbék a lábai.
2016. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az lenne a legtutibb, ha rákérdeznél az orvosodnál, hogy mi ez és okoz-e a kutyádnak gondot.


Van egy bizonyos görbeség, amit a kölyökkori nem megfelelő táplálás okoz. Mentett kutyáknál előfordul. Mentett tacsimixem van, unokatesómnak meg egy kis fekete kitudjamije (szintén mentett), mindkettő görbe lábú, mindkettőnknek ugyanezt mondta a 2 különböző doki.

2016. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!