Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyát tavasszal lehet...

Kölyökkutyát tavasszal lehet udvaron tartani?

Figyelt kérdés
Majd tavasszal szeretnénk venni egy kutyust de ugye nem muszáj házban tartani?

2016. febr. 8. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, de új kutya esetén fontos, hogy az első néhány éjszakát veled töltse (ez néhány hetet jelent), de alapvetően a kutya fajtájától függ, van amelyik nem kinti tartásra lett kitalálva, felnőtt korára sem, de igazából a legtöbb kutyánál a legideálisabb a kinti-benti tartás az ő szempontjából (igen, van aki ezt nem tudja megtenni, nem létszükséglet, csak jó).

Természeten a kutya ugyanúgy igényli a sétát, bárhol is tartod. Ellenkező esetben 1-2 hónap múlva elkezdi felásni a kertedet, szökni stb


U.I

Ha vásárolni szeretnél kutyust, mihamarabb foglald le a tenyésztőnél, mert az igazi tenyésztőknél komoly várólisták vannak, mert a tenyésztők nem kényszerítik a kutyát 9 hónapos kortól kezdve, minden tüzelésnél fialásra, mint a szaporítók (szaporítót NE!)

Ha pedig nem, akkor irány a menhely:)

2016. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen értem arra gondoltam hogy egy kis ideig bent legyen. Amúgy nem akarunk fajtiszta kutyát szerintem egy keverék kutyus is ugyanolyan szerető tud lenni :) és igen menhelyről akarunk köszönöm a választ :)
2016. febr. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!