Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 9 hetes kaukázusi juhászna...

Egy 9 hetes kaukázusi juhásznak mit, és mennyit adjak enni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A tenyésztő nem mondta el, hogy eddig mivel etette? Mert azt kéne adnod neked is, aztán ha akarod, lassan átszoktathatod másféle tápra.
2016. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tenyésztővel kellene megbeszélni, hogy eddig mit kapott és milyen mennyiségben, ha másra szeretnéd átszoktatni, keverd össze azt, amit eddig kapott, azzal amit te adnál neki, az elején mondjuk 20-30%-ot tegyél bele, abból, amit szeretnéd, ha enne, aztán egyre többet:)
2016. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mennyi kérdésre, meg a tápok hátoldalán fel van tüntetve. Vagy arra vonatkozóan, hogy most hány kg a kutya, vagy felnőtt kori súly függvényében. De látod úgyis a kutyán, hogy növekszik. Az enyém elég lassan nő, de nem is eszi meg a fejadagját, egyszerűen nem kell neki.
2016. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nincs tenyésztője...csak szaporítója aki még oltást sem adott. Ugyanis ha valaki vesz 100-150.000 Ft-ért egy kutyát, az BIZTOS, hogy előtte mindenről (így az etetéssel kapcsolatos információkról) is tájékozódik.


Én a Royal Canin bébitápját ajánlanám, de azt a tenyésztők adni szoktak előre x hónapra, mivel csak tenyésztő tudja beszerezni.

De egyébként minél jobb táp legyen...

2016. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. Amit az én kutyám tenyésztője adott a kutyu nem szerette. Eminent Puppy Large Breed. Adott kb 5 kg én meg még hozzá rendeltem 15-öt, mert akkor rendelt ő is, és így nem fizettem postaköltséget. Alig várom, hogy elfogyjon, kutya széklete nagyon puha tőle és nem is szereti. Most Profine-nal keverem, hogy elfogyjon. Nem tudom miért nem lehet gyakorin feltenni már szinte semmilyen kérdést, mert rögtön lecseszik az embert hogy szapis kutyája van.
2016. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a dokink is mondta, hogy tök jó táp az Eminent, de nekünk egyszerűen nem jött be. Most próbálkozunk melyik ízlik legjobban a kutyának.
2016. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha normális tenyésztőnél vette volna a kutyáját, akkor eszébe se jutott volna feltenni a kérdést, mivel a tenyésztő tájékoztatta volna mindenről. Meg ha már kiskutyája van, legyen már tisztában legalább minimálisan az etetésével...
2016. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!