Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti lány vagy fiú kutyát...

Ti lány vagy fiú kutyát választanátok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Én fiút. Velük kevesebb gond van. Lány és fiú kutyám is volt, a lány álvemhes volt csomószor és ilyenkor nagy az esély emlőrákra, na meg a tüzelések. A fiú kutyámnak soha semmi baja nem volt. Persze ez fajta függő is.
2016. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Első kutyusnak mindenáron fiút szerettem volna. Nem tudom pontosan megmondani miért, de valahogy úgy éreztem, hogy "fiús anyuka" vagyok. Most lesz 3 éves a kutyusom, és bár eleinte szukát szerettünk volna mellé, de mostmár egyre inkább úgy érezzük a párommal, hogy fiús szülők lettünk a kan kutyánk mellett.

Ettől függetlenül tartjuk magunkat ahhoz, hogy ha menhelyen beleszeretünk egy kutyába aki jól kijön a mostani kutyánkkal, akkor nem fog számítani a neme. Sokkal fontosabb a személyisége a kutyának és, hogy mennyire tudunk együtt élni.

2016. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 1x volt szuka kutyám és 3x kan.

Valamiért jobban szeretem a kan kutyákat, nem tudom megmagyarázni, hogy miért :)

De ha szuka kerülne hozzám legközelebb menhelyről, azt sem bánnám :)

2016. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Amelyik "örökbefogad".

A nem számomra teljesen mindegy, az összhang számít.

2016. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Nekem lány kutyusom van első kutyám. De nem tudom elképzelni hogy kan kutyám legyen. Kislány párti vagyok mindenféle állatba hörcsög, tengerimalacaim is lányok :)

Ja és a kutya ivartalanítva van így semmivel nincs gond.

2016. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Mármint szukát vagy kant?
2016. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen mindegy, mivel ivartalaníttatnám.
2016. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Világ életemben kan kutyám volt, most van először szuka. Semmi különbséget nem érzek közöttük. Nem számít a kutya neme, megfelelő neveléssel mindkettőből lehet remek kutyát "csinálni". Az ellenkezője is igaz: nem megfelelő neveléssel mindkettőt el is lehet rontani.


Ivartalanítással egy nagy csomó probléma megoldható, szukánál nem lesz álvemhes, elkerülhetők az ivarszervi daganatos megbetegedések, kannál pedig a párzási ösztönnel kapcsolatos viselkedés lesz könnyebben kezelhető, plussz szintén elkerülhetőek az ivarszervi daganatok.

2016. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
1. vagyok: a lányt menhelyről hoztuk ki és ő választott ki minket, tehát nem volt mit tenni. Így is ugyanúgy szeretjük mintha fiú lenne, csak egy picit több vele a probléma. A legjobb ha a kutya választ ki téged. Ha első látásra beleszeretsz nem fog érdekelni hogy fiú-e vagy lány.
2016. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én mindig kan kutyát akartam, mindig is sokkal szimpatikusabbak voltak. egyelőre el sem tudom képzelni, hogy szuka kutyám legyen, talán majd egyszer, ha minden más stimmel vele, akkor elnézem neki, hogy leányzó :D. ismerek olyat, aki kant nem akar, csakis szukát, de olyat is, akinek tökmindegy.
2016. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!