Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ismertessem meg a...

Hogyan ismertessem meg a kislányomat a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2 éves német juhász kutyám,kan, aki eléggé szeleburdi még. Bár már sokat javult régi önmagához képest! :D

Nem rég született egy kislányom,aki most 7 hónapos. Szeretném ha jó viszonyban lenne a kutyus és a kislány,de nem tudom,hogy álljak neki a nagy találkozásnak! Kicsit félek, hogy a Hector játékból odakap vagy valami ilyesmi...van erre valami bevált módszer?



2016. febr. 27. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Unatkozol? 7 hónapig hol volt a Hector, hogy nem látta a gyereket?
2016. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látta, meg is szaglászta, de mivel kinti kutya ezért idáig nem nagyon érintkezett vele. Egyszer kétszer kivettem neki,megmutattam,hogy kicsoda,micsoda,de mindig be volt bugyelálva,mert kint hideg volt. Most,hogy ki jön a jó idő,kiviszem neki. Tudja, hogy óvatosan kell vele bánni,meg azt is hogy ha velem van akkor engem sem kezd el nyalogatni meg kezd el ugrálni...Igazából attól tartok, hogy ha mondjuk kiviszem és ott lesz a pici az ölemben akkor a mancsával esetleg fájdalmat okoz neki. Amikor örül mindig hadonászik a lábával.
2016. febr. 27. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Te láttad az eddigi viselkedését. Ha nem adott okot aggodalomra, akkor nyugodtan mutasd be őket egymásnak, de mindig felügyeld a helyzetet.

Ha félsz a hebrencssége miatt, akkor hívj egy kiképzőt, az ő jelenlétében mutasd meg a gyereket a kutyának. Ő ellát tanácsokkal

2016. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!