Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy kiskutyát. Kertes házunk van a családban nincs kisgyerek sem más állat. A következő fajták szimpatikusak számomra: németjuhász, rottweiler, amerikai pitbull terrier. A lényeg az hogy, ha lehet tenyésztőtől törzskönyvel akarom, ha tudnátok ajánlani tenyésztőket megköszönném.

2016. febr. 29. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Utobbi kettőt max kinti-bentinek jók.

Én csak beírtam a google-ba hogy németjuhász kennel és kidobott egy csomót. Nyílván, nem lehet így tudni melyik a jó, de ha személyesen mész el oda akkor láthatod, hogyan várnak, mennyire kedvesek. Kérhetsz egy szerződést, hogy megnézzed mit írnak bele stb. De rengetek németjuhász keverék van menhelyeken és pit keverék is.

2016. febr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem sok mindent írtál le. Pl. kinti vagy benti lenne? Mert ahogy az első írta, az utolsó kettőt csak kint nem lehet tartani. A német juhász viszont meg van kint is egy jó kutyaházban.

Amúgy én ezt a fajtát választanám, okos, tanulékony, viszonylag jó házőrző. Csak ugye ellenben a másik kettővel, ez hosszú szőrű, úgyhogy több időt kell rászánni az ápolására, és ha a házba is bemehet többet kell utána takarítani.

2016. febr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az udvaron lenne kint. Elmondanátok hogy a rottweilert és az amerikai pitbull terriert miért nem lehet csak kint tartani? A szomszédunk rottweilert tart az is mindig kint van a szabadban. Ismerősöm pedig ugyanígy tart pitbullt.
2016. febr. 29. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

egy fűtött vagy jól hőszigetelt kutyaházban a roti és a pitbull is megvan. Egyébként sokan a rövid szőr miatt mondják, hogy nem tarthatók kint.

Én a németjuhászt ajánlanám (hozzánk is tavasszal érkezik egy kis németjuci:))

2016. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tudok egy németjuhász tenyésztőt Újszászon én is onan vettem az egyik legszebb példányt most vannak kölyök kutyái
2016. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a fajtamentőknél is! :) rengeteg kutty vár gazdira.
2016. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja látok tk-eset akarsz. Akkor nem szóltam bocsi. :)
2016. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

németjuhász kennelek:

Team Allenstein

Millford kennel

Von Schnitzer Team

Egervári elemi ösztön kennel

Én őket ajánlanám, most nézegettem én is a milfordon kivül most nemsokára mind a 3 kennelben fognak születni:)

2016. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!