Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabarát szálláshelyek -...

Kutyabarát szálláshelyek - hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Most mennénk először kutyával ilyen szálláshelyre, de ezt hogy kell elképzelni?

Egy szobában alszol a kutyával vagy külön helyet biztosítanak vagy van ilyen is, olyan is?


Aki olyan kutyával utazott ilyen helyre, ami egyébként kinti, kerti kutya, hogy bírt meglenni a szobában este? Simán tudtatok aludni egymástól? :)

Bocsánat a hülye kérdésekért, de mindenhol csak annyi van írva, hogy kutyabarát és pont. :)



2016. márc. 8. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában annyit jelent, hogy beengedik a kutyát, beviheted a szobába, de nem szokott külön hely vagy kennel lenni nekik.

Nekünk benti kutyáink vannak, úgyhogy a kérdés másik feléhez nem tudok hozzászólni :-)

A mieink ketrechez/szobakennel/ vannak szoktatva, így abban aludtak ott is.

2016. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyen dolgozom, annyi hogy a szobában lehet a kutya a vendéggel. Az étterembe nem lehet behozni a kutyát, de ha nagyon nem lehet egyedül hagyni a szobában, akkor meg szoktuk engedni, ha nyugton marad a kutya míg a gazdái esznek.
2016. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a kerti kutyák simán bent tudnak aludni, ha beviszik őket, de azért én nem ott kísérleteznék a szálláson. Nagyon ciki, ha valami miatt mégse viseli jól. Előtte otthon pár napig altasd bent, hogy mindketten szokjátok.
2016. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom bevinni a lakásba :)

Tuti nem szeretné, mert hosszú szőrű és melege van.


Az ilyen szállásokon is inkább attól tartok, hogy amiatt nem fogunk aludni, mert jön-megy-iszik és folyton pisilnie kell.

Kivéve ha van erkély, ahova ki lehet tenni a kosarát.

2016. márc. 8. 12:27
 5/9 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm a választ!

Ő nyugodt kutya, meg egyedül is lehet hagyni, azzal nincs gond. Csak azzal, hogy melege lehet.

Már egész picinek is utált bent lenni, de nem tudom elképzelni, hogy ne vinnének olyan kutyát családi utazásra, aki egyébként otthon a kertben lakik :)

2016. márc. 8. 12:30
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én tudok olyan helyről, ahol a kinti kutyák számára szalmás, fedett kinti kenneleket is biztosítanak.
2016. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örökbefogadott kutya, egy évig a kertben lakott. Költözésnél három napig laktam vele kutyabarát szállodában (itt szoktak megszállni a kutyakiállítások résztvevői is). Adtak kosarat és matracot is, huzattal. A saját edényét vittem, kis erkély is volt. Naponta kétszer levittem piszkitani és sétálni, kiderült, hogy teljesen szobatiszta. Éjjel azonban nem a kosarában aludt,hanem az ágyelőn és csókolta a kezemet. A hangját se hallotta senki, két nap után vette észre a recepciós,hogy ott van. Enni kint evett az erkélyen, ki-be járkált. A szálloda nagyon tiszta és rendes volt.
2016. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2016. márc. 8. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdeklődni kell.


Én is úgy tudom,hogy vannak olyan helyek ahol pár fedett kennelt biztosítanak,ha esetleg vhová a gazdi mégsem tudná elvinni a kutyáját.


De pl csak vidéki szállodáknál olvastam ilyenről.


Ismerősömék külföldön voltak,nekik a földszinti szobához tartozott egy zárt kert. Volt ott egy fa. Vittek egy láncot és ki volt oda kötve éjjelre. Nekik csau keverékjük van,szintén nagy bundával,ő sem bírja a bent létet.

Előtte ezt is leegyeztették a szállodában,hogy ők ha el is mennek kintre ki kötik.Nem ugat,csendes kutya. Mielőtt elmentek esetleg vmi progira ahová a kutya nem mehetett szépen előtte lefárasztották,úsztatták a helyi tóban. De úgy szervezték alapjáraton,hogy ne legyen sokat megkötve,csak éjjelre.

2016. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!