Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom micsináljak?

Nem tudom micsináljak?

Figyelt kérdés
A kutyámnak le kellett vágni a farkát, menhelyről hoztuk el és ott a nagy csóválásban sebere verte. Lakásban lakunk és itt is csinálta. 2 hétgi kötöztük neki hát ha rendbe jön ,de amint leszedtem mikor már behgesedett egyből újra véresre verte. Nem rég hoztuk haza, hívtam az orvost hogy nagyon szenved és alig bír lefeküdni meg leülni. Azt mondta megszokja hamarosan ,csak idő kell. De én úgy sajnálom... kapott is most egy matracot ami jó vastag hogy kényelmesebb legyen ,de nem nagyon fekszik rajta. Járkál, szuszog és nyüszít is kicsit. Mit tudnék még csinálni, hogy jobb legyen neki ?

2016. márc. 10. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Szegényke :(

Ha úgyis csak járkál (gondolom nagyon komoly fájdalmai vannak) akkor tereld el a figyelmét minél több sétával, hátha legalább azalatt picit elterelődik a figyelme.

2016. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 jana007 válasza:
Probálj meg minél töbett foglalkozni vele attol remélhetöleg megnyugszik, és eltud aludni.
2016. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába viszem le ott is csak sétálgat :( az orvos szerint majd megszokja ,de úgy sajnálom :( a gallér is zavarja ,de ha leveszem egyből nyalogatná a sebét amit meg nem szabad.
2016. márc. 10. 18:30
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem fekszik le mert azt sem bírja nagyon
2016. márc. 10. 18:31
 5/9 jana007 válasza:
Valoszinüleg mert fáj neki az izmok feszülése miatt lefekvés. Azért ha engedi probált szimogatni, nekem nostény macska ivartalanitás kicsit segitet nekik hogy ott voltam.
2016. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kapott fájdalomcsillapítót? biztosan vannak fájdalmai lehet elkélne.
2016. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Műtét után az orvos szokott adni hosszú hatóidejű fájdalomcsillapítót. Remélem, a te kutyád is kapott.

Egyébként ne sajnáld, meg pátyulgasd. Le fog feküdni, hiszen még kell legyen benne némi altató hatás.

2016. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez természetes most. Fájdalma van, és a gallér is zavarja.

Túl sok mindent nem tudsz tenni, pár nap, és javulni fog a helyzet. Ha végre begyógyul a seb, és lekerül a gallér, újra a régi lesz.

2016. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kaptunk fájdalomcsillapítót ,de az csak mára szólt. Leszedtük a gallért és bekötöttük a farkát. Most reggel leszedtem neki és úgy van. De így tudott aludni.
2016. márc. 11. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!