Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?

Mi baja lehet a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Nem fajtiszta kutyáról van szó.Tehát leírom az elejétől. Kb fél éve van nálunk, eleinte ugye félt tőlünk, de lassan megbarátkozott. Aztán nem rég elkezdett félni az emberektől. Enni eszik, de csak akkor,ha azt hiszi hogy nem lássuk. Ma előrehoztam az első udvarba, ahol kb 5 ember volt, és ő beszaladt a kertbe,és nem jött ki,még akkor sem ha hívtam. Nagyon fél.Mikor megyünk oda megsimogatni,akkor is kb egy méterre lefekszik,és szép lassan odakúszik.Ma elakartam vinni sétálni, de nagy nehezen mozdult meg,inkább csak feküdt.Mi lehet vele?

2016. márc. 14. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen kutyust rehabilitálni, szocializálni kell.

Nem tudsz róla, hogy bármi rossz élmény érte volna? Pl. megverték, megütötték?

Sétálni próbáld jutalomfalattal csalogatni, kedves hangon.

Mutasd meg a kutyusod egy kiképzőnek, aki rehabbal is foglalkozik, őt tudni fogja, mit tegyetek.

2016. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmilyen bántalmazásról..De nagyon féltem..Köszi a gyors választ :)
2016. márc. 14. 13:42
 3/3 anonim válasza:

Ez veszettség is lehet, mert a házi állat ugye fél az embertől, ha veszett.....

De nem akarok vészmadárkodni!

2016. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!