Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy agresszív fajta kutyától...

Egy agresszív fajta kutyától elvárható a jámborság?

Figyelt kérdés
A nevelésre gondolok, szóval ha egy kimondott agresszív fajtáról van szó, elvárás lehet-e a szalon viselkedés vagy kárt okozunk vele a kutyában?

2016. márc. 22. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden előttem szólóval egyetértek, csak adalékként tenném hozzá: nálunk a kerületben bizonyos fajtákat hivatalosan csak szájkosárral lehet(ne) sétáltatni. Hogy ezek melyikek azt úgy találták ki, hogy írtak az ebtenyésztőknek hogy melyikek az agresszív fajták. Azok meg ahelyett hogy úgy reagáltak volna mint most ti, visszaküldtek egy listát.
2016. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, szerintem az agresszív fajta az a csivava, a yorki, meg az összes flexin acsargó hónaljkutya, aki a bokámba akar harapni!
2016. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze ezt csak azért írtam, hogy lássák, akiknek látni kell(ene), hogy nem fajta, hanem nevelés kérdése!!!
2016. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!