Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A húgomat megharapta a kutyánk...

A húgomat megharapta a kutyánk és apám elvitte elaltatni. Senki nem tudta mire készül de már pénteken elvitte és elaltatták. Tudom hogy helyesen döntött, de mégis fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:(
2016. márc. 27. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem döntött helyesen. A kutyát nevelni kell, nem elaltatni.
2016. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
78%
Akkor most nincs húgod,
2016. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
82%
Azért elaltatta a húgodat mert megharapta a kutya? Nem túlzás ez egy kicsit, így is szenvedett már.
2016. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 I.Vanda ***** válasza:
92%
Érthető hogy fáj hiszen persze megharapta de ez nem a kutya hibája volt...nem a kutya tehetett arról hogy nem lettek neki szabályok és korlátok felállitva...megfelelő tartás és fegyelem mellett a kutya falkavezére ként tiszteli a családtagokat és soha nem tenne ilyet...amugy meg megerdemeltem volna a második esélyt, a rehabilitációt egy szakember segítségével...nyilván ezér fáj...de már ne emészd magad emiatt felesleges
2016. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Már előfordult egyszer ez a 2. alkalom volt, nem lehetett nevelni. apu nem akarta veszélybe sodorni anyukámat és minket. sajnos nem lehetett mást tenni. Azért a mi életünk többet ért és elajándékozni sem akarta a kutyát mert már 7 éves volt, és a nagyapánk halála után került hozzánk.
2016. márc. 27. 22:33
 6/83 anonim ***** válasza:
81%
Gratulalok a felelos allattartoknak!!! -.-" minek nektek kutya ha azt sem tudjatok mit kell vele kezdeni?
2016. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
nincs pénzünk szakemberre. szegények vagyunk.
2016. márc. 27. 22:34
 8/83 anonim ***** válasza:
82%

én apukádat altatnám el !

basszus egy kutyát meg kell nevelni , akkor nem harap meg. de ha már bekövetkezett a baj, akkor megnevelni akkor.

vagy ha nagyon nem megy, akkor elajándékozni,vagy ha más nem bevinni egy menhelyre..

ezek még mindig jobb megoldások, mint hogy elaltassák..

komolyan nem is értem az ilyen állatorvosokat akik képesek egy egészséges kutyát elaltatni.. én elküldeném a f*ba aki ilyen kéréssel jönne.

a kérdésre visszatérve, én nehezen bocsátanék meg neki. idővel könnyebb lesz, de szerintem éreztesd vele a tette súlyát.. én rá se tudnék nézni egy darabig.

2016. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
92%

" mert már 7 éves volt"

bocs, de még élhetett volna 10 évet..nem volt öreg.

2016. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
100%
amennyit fizetett az altatásért, annyiért bevette volna egy menhely.
2016. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!