Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van rá esély, ha meghirdetem...

Van rá esély, ha meghirdetem törzskönyv nélküli labrador kan kutyámat fedezésre, jelentkezik rá valaki? Vagy csak a törzskönyvesekre "buknak"?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk még egy kutyát, ha lehet, a saját fiát.
2008. szept. 22. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
szerintem van rá esély,persze.keress olyan lánykutyát akinek szintén nincs törzskönyve.
2008. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Van rá esély, de ne várj napokon belül csodát. Ha több helyen hirdethetsz, akkor előbb-utóbb jelentkezik valaki. ;)
2008. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, szaporítók biztosan dögivel jelentkeznének, főleg, hogy pénzt sem kérnél érte. De gondolj bele, hogy bár te egy kölyköt elhoznál, mi lenne a többi kicsivel? Tudnád követni a sorsukat? Hogy biztosan jó helyre kerüljenek, ne pedig egy kereskedőhöz kamionra, onnan meg ki tudja hová? Ajánlott olvasmány:


www.olcsokutya.uw.hu

2008. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam... :(
2008. szept. 24. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak! Szerintem tenyészteni csak maximális szakszerűséggel szabad, akkor is ha csak egy kutyád van. Először is legyen törzskönyve a kutyádnak, aztán át kell esnie különböző tenyészalkalmassági vizsgákon. Nem tudom, h ez labradornál konkrétan mit fed, olyan dolgokra gondolok, mint pl. tenyésszemle, diszpláziaszűrés stb. Egyébként a kutya akkor is teljesen jól megvan, ha "szűz" marad, főleg, ha ivartalaníttatod.
2008. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!