Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyusom Bajban! Nemrég...

Yorki kutyusom Bajban! Nemrég kaptam egy 8 hetes Yorki kutyust. Leugrott az ágyról. Én meg nemtudtam utánna nyúlni . Beütötte a fejét de nem hallottam semmit . De utánna remegett, nem hallgatott rám és ojan mintha nem ismerne meg. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

#Légyszívess!
2016. ápr. 2. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

Már eleve az, hogy korábban elszakítottátok az anyjától nagy baj. 12 hetes kortól lehetne elvileg leválasztani.

Ha meg így beütötte magát akkor nem a gyakorira kéne kérdést kiírni, hanem fogod a kutyát, és elmész vele az állatorvoshoz. Csak remélem, hogy ha már állatot tartasz akkor felelősséget is vállalsz, nem gond az állatorvos sem. Mivel hétvége van, akkor lehet vinni az ügyeletre.

2016. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg nagyon megijedt. Eleve 8 hetes, baba még, ráadásul az ő méreteihez képest ez hatalmas esés volt. Képzeld el, ha Te leesnél 2 méter magasról. Te se ráznád le magadról csak úgy a dolgot.

Vidd el állatorvoshoz, de szerintem az ijedségen kívül semmi baja nem lesz.

Máskor pedig figyelj oda jobban. Te vagy a felelős érte. Ő egy élet, nem pedig egy plüss játék. Ne engedd, hogy veszélyes helyekre mászkáljon.

2016. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Remélem már készülődsz vele az orvoshoz... Ennyi idős kutyusnak komoly baja is lehet egy ilyen eséstől. Ha szerencsétek van és most megúsztátok egy kisebb agyrázkódással, akkor tanulj belőle és máskor ne tedd fel az ágyra, mert oda ugyebár nem magától jutott fel.
2016. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen igaz csak az 1 sőhöz hozzászólok .Annyit hogy eddig nagyon játékos volt és hamar túl esett az elszakítástól! És most már jobban van !
2016. ápr. 2. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Az első téved, 8 hetes korig tilos, nem 12...
2016. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Húú a mi havanese-ünk hányszor koppant,csak ő az asztal/szék lábának mikor ment a labda után vagy játszottak a másik kutyával ő akkor 9 hetes volt.


Nem volt semmi baja.



Annyi,hogy figyelgesd és hagyd pihenni.Ne ijedj meg mert az a kutyára is átragad!! Ha pl furán megy,nem eszik,nem iszik,kedvetlen akkor mindenképpen vidd el orvoshoz,mert akkor nagy a gond.


Ágyon pedig felügyelet nélkül nem tartózkodhat egy kölyök kistestű!!!!


Mi is mikor az ágyra raktuk úgy ültünk,hogy véletlenül se tudjon leugrani!! Illetve felügyelet nélkül nem hagytuk ott,volt mikor elaludt,de akkor is inkább leraktuk a helyére.


Jobban figyelj oda rá!

2016. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!