Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » XXL Bull's Kennelről vélemény?...

XXL Bull's Kennelről vélemény? Pit bull tenyészet?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban volt egy kis bull típusu kutyám, aki bár ajándék volt, de sajnos nem tenyészetből. Tudtok magyarországi pit bull tenyészeteket? Egyet találtam, de nem nagyon tetszettek a kutyáik.

Az XXL Bull's kennel kutyái nagyon megtetszettek, viszont a weboldaluk nem létezik.

[link]

Valakinek van velük tapasztalata?

Amerikai Staffordshire terrier tenyésztők hivatalos listáját már megtaláltam, őket is nézegetem, de a szívem csücskei mégis csak a pit bullok.

Tudnátok ajánlani kenneleket? Vagy érdemesebb lenne szomszéd országokból keresgetni? Esetleg onnan tudtok ajánlani? Csak megbízható helyről szeretnék igazi, gyönyörű pitet. (ADBA nálam nem játszik, pedig abból még ismerek is személyesen tenyésztőket :)) )



2016. ápr. 2. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem pit bull. Ezek xxl pit bullok, ami nem ugyanaz, mint az eredeti pit. Ezeket gyakorlatilag azért alakították ki, hogy lehessen menőzni a hatalmas, izmos kutyákkal. Az eredeti pit bull kicsi, atletikus, fordulékony kutya.

Xxl pit bull: [link]

Igazi pit bull:

[link]

2016. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Irtam hogy elsosorban nem adba erdekel...
2016. ápr. 2. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólónak igaza van, semmi köze a pit bull-hoz. Lehet, hogy van benne egy kevés, de hogy masztiffot kevertek bele még az 1000% . Túlságosnak egészségesnek sem mondanám, elég csak megnézni az anatómiáját. Az áruk meg kb. 300 ezertől felfelé...
2016. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bandogban nem gondolkodtál? Mert abból van két nagyon jó kennel a szomszédos országokban, igaz hozzájuk fel kell kötni a gatyeszt.
2016. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Akkor mit szeretnél pontosan? "Igazi pit bull" legyen, de mégse az? Mert ez így most olyan kérdés, mint hogy "szeretnék egy mudit, ki is néztem a Blessed Borders kennelt" ,ha érted, mire akarok kilyukadni.
2016. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amit az elso linkelt, messze van az itthoni xxl-hez kepest. A legnagyobb kutyajuk, Hannibal sincs akkora mint aki a kepen.

Neztem Bandogot is , de naluk jobban dominal a masztiff ver ugytudom, kulsoleg is jobban hozzak.

Tenyleg felreertheto volt, az igazit a papirjaira mondtam, mert sajnos miota visszavontak a pit Bull torvenyt rengetegen szaporitanak hamis papírokkal.

Kozben telefonaltam párat, es mindenki kulfoldi kenneleket ajanlott.

Koszonom a valaszokat

2016. ápr. 3. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!