Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan ugató kutya /éjszaka...

Állandóan ugató kutya /éjszaka főleg a semmit, közben morog és vonyít is/ két méteres láncra kikötve az udvaron, ólja nincs az normális állatartási körülménynek számít?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És kistestű kutya, a gazdi "afropalóc"
2016. ápr. 8. 21:27
 3/17 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben mit lehet tenni, kihez lehet fordulni? Mert nem tud tőle az ember pihenni, az udvaron nem lehet megmaradni az ugatásától...és szervi panaszok is vannak állandó fejfájás, volt orvosi vizsgálat is ahol szervi panaszt nem találtak...valószínűsíthető, hogy ettől a helyzettől van, hogy nincs csend amikor pihenne az ember.
2016. ápr. 8. 21:30
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, állatvédők. Csendháborítás és törvénysértés (kutyát már nem lehet láncon tartani de gyanítom más gondok is lesznek ott) végett.
2016. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Ebben az esetben gondolom nem a te/ti kutyátok.Én az állatvédőket riasztanám,először úgyis csak egy afféle vizsgálatot csinálnak hogy biztos hogy rossz körülmények között van-e tartva a bizonyos állat.Ha komolya baj,elviszik a kutyát és a ,,gazdát'' bűntetik.Remélem tudtam segíteni!
2016. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4/5: mióta ezek vannak ezekkel csak a baj van...azt hiszik mindent szabad nekik, csak törvényes eszközökkel szeretném ezt a problémát megoldani
2016. ápr. 8. 21:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jegyző, állatvédők, minden követ meg kell mozgatni...
2016. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem a mi kutyánk. Volt egy de azt úgy elaltattál, hogy itthon sem voltunk és el is ásták állatorvossal közreműködve. Beale volt de mindig szétszedte valahol a kerítést és kiszökött...állítólag zavarta a járókelőket, holott itt felénk egy csomó kutya kóborol az utcán nagyon nagy problémák vannak errefelé és senki nem tesz semmit az ügyben, vagy ha próbál is nem járt még sikerrel.
2016. ápr. 8. 21:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az unatkozó, nem eleget sétáltatott kutyák sajnos ezt csinálják, és ilyenkor sokan ezt a drasztikus módszert alkalmazzák ha nem történik változás.
2016. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
# 9/9 Sétálni még nem láttam vele senkit esetleg néha az udvarban szabadon van engedve, de akkor meg éjszaka rángatja a vaskaput az is zörög közben, meg nyüszít is ez már egy éve megy kb. de állatorvost még nem láttam náluk nem tudom egyáltalán látta e az orvos is.
2016. ápr. 8. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!