Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyákat megharapta egy másik...

Kutyákat megharapta egy másik kutya. Nagy a baj?

Figyelt kérdés

5 hónapos németjuhászom van. Séta alatt egy kapu alól egy kutya szó szerint berántotta a lábát a kapu alá. Lett egy kis lyuk a lábán a harapás miatt. Utána egy percig sírt

Elvittem azonnal orvoshoz, lefertőtlenítette és kapott antibiotikumot. Úgy nézem nem sántít,eszik jól,sot rohangál. Velünk visszahúzódóbb. Kérdésem,hogy elvágtam magam nála mint gazda? Lehet olyan a kapcsolatunk mint eddig,vagy ez már nem lesz olyan? Remelem nem vesztettem el minden tekintélyem.remélem fog még bennem bízni. Arról inkább nem is mondok semmit, mi van,ha egyszer az a fenevad valahogy kiszökik az udvaráról.


2016. ápr. 20. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Én kiscsikókoromban acélbetétessel szoktattam le egy kutyát a kapu alól kiharapdálásról. Nem kell rosszra gondolni, nem rúgtam ki a fogait, csak hagytam, hadd szenvedjen a melósbakanccsal. Vidd arra a kutyát legközelebb is, persze munkavédelmi cipőben (rajtad legyen :) ), és mutasd meg a tiédnek, hogy ura vagy a helyzetnek.
2016. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Nincs semmi baj :) Picit szégyelli a gazdiját hogy lúzer ennyi az egész :)
2016. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem vesztettél el semmit. Max megtanulja, nem kolbászol sem kapuhoz, sem kerítéshez közel.

Neked meg jó lenne megtanulni, kutyát nem engedünk idegen kerítéshez.

2016. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Így van, ezentúl még hatványozpottabban fogok erre odafigyelni. De nem is állt ott meg, nem csinált semmit egyszercsak egy pillanat alatt a semmiből berántotta a kicsit. Nem is tudtuk, hogy ott kutya van. De igazad van, még jobban oda kell figyelnem.
2016. ápr. 20. 21:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rögtön, de kiheveri majd. Ez is egy tapasztalat, még ha a rosszabbak közül való is. Az enyémet épp egy német juhász kapta meg ugyanennyi idősen, azóta láthatóan kerüli a jucikat - azokat is, akik barátságosak és játszani próbálnának vele -, de minden más kutyával továbbra is kijön, és a mi kapcsolatunkra semmilyen hatással nem volt. Ne vigasztalgasd, és ne kezdd el óvni a széltől is, mert azzal csak jobban megzavarod.
2016. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Semmi baj. Tanul belole es ovatosabban kozelit meg (vagy pisil le) idegen keritest.

Amugy kivancsi lennek mekkora lehetett a "tamado" ha igy emlegeted,hogy "...kiszabadul az a fenevad" :)))

Mert ne feledjuk el,hogy a nemetjuhasz sem egy palotapincsi. Soot ot honapos nemetjuhaszbol kineznem,hogy o "ugatott be" a masik kutyanak aki a teruletet vedte.

2016. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak az orrát láttam, de az alapján szerintem egy nagy termetű kutya volt. Az enyém utcán kb. soha nem ugat, csak bandukol , szaglászik, nézelődik.
2016. ápr. 20. 21:39
 8/15 A kérdező kommentje:
Most láttam az ugatásnál az idézőjelet, nem tudom, semmi olyaat nem csinált, ami ezt válthatja ki egy normális kutyából. Csak elsétált szaglázgatva a kapu előtt.
2016. ápr. 20. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz, nem minden kerítés mögött "normális " kutya él.
2016. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tuti becsöngettem volna, és elküldtem volna a kedves gazdákat először melegebb éghajlatra, aztán drótkerítésért, hogy akadályozzák már meg lehetőleg, hogy a kutyájuk ilyet csináljon, mert ha elkap valami kistestűt ugyanígy, akkor az nem fog ilyen szerencsésen végződni. Vagy ha lelkesedésében nekiáll gyereklábakat fogdosni akár.
2016. ápr. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!