Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám egy éve nevelem...

Van egy kutyám egy éve nevelem. De semmi papirjai nincsenek nálam. De időleges lenne, h beoltassam de nem tudom h így gond nélkül elvihetem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész az orvoshoz és kéred, hogy oltsa be és állítson ki oltási könyvet. Honnan van a kutya? Mert ha utcáról lett befogadva, már akkor el kellett volna vinni dokihoz, nem egy évvel később. Féreghajtót szokott kapni legalább? Menhelyről származó kutyákat meg alapból oltási könyvvel adnak ki, úgyhogy gondolom nem onnan van.
2016. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elviheted gond nélkül, nem fogja firtatni, hogy eddig mi volt. A lényeg, hogy most pótold, ami hiányzik, nehogy emiatt ne merd orvoshoz vinni. Elég annyit mondani, hogy most került hozzád, emiatt nincs semmi irata és kész.
2016. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van chip a kutyában? Ha van, az orvosnak első alkalommal kötelező leolvasni. Ebben az esetben megtalálja a rendszerben a kutyát.

Ha nem chipes, akkor , ahogy előttem is írták, most nemrég találtad. Így kap chipet és veszettségit, kombináltat.

2016. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
természetesen nem utcáról van a kutya. régi gazdái vannak Angliában.
2016. ápr. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!