Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mini yorkie kiskutyámnak...

A mini yorkie kiskutyámnak hasmenése van. Szerintetek mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A kutyus 8 hetes, 1. Oltását megkapta. Hazahoztam a tenyésztőtől, aki happy dog kölyök táppal etette, de én adtam neki egy alutasakos pedigree junior csirkés kaját. Szerintetek amiatt van? Egyébként étvágya nagyon jó, és vidám, játszik. Csak tegnap négyszer ment a hasa. Etessem tovább a kölyöktáppal, amit most is eszik, vagy diétáztassam főtt rizzsel? Köszi előre is :)

#yorkshire terrier #miniyorkirle
2016. ápr. 30. 11:14
1 2
 1/18 MoonSoon ***** válasza:
70%

Nem tudom a tenyeszto mivel etette, de a tapvaltas neha jar nemi hasmenessel, ezert is szoktak keverve valtoztatni.


Ezek a tapok szarok, keress minosegibbet lehet ez is megoldja a gondot. Ha napokon keresztul nem valtozik akkor viszont doki.

2016. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Tápváltás járhat hasmenéssel. Most pár napig inkább csak főtt rizst és csirkehúst adj neki és ha hétfőig nem múlik el akkor mindenképpen vidd el dokihoz. Pici még a kutyus, könnyen ki tud száradni, úgyhogy figyelj a folyadékbevitelére is.
2016. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

A vizes ételek , ha nincs hozzászokva a kutya, hasmenést okozhatnak. Ételt, főleg kicsi kölyöknél nem váltunk azonnal.

1 nap rizs és utána a megszokott tápját add neki. Ha váltani akarsz,rengeteg tanácsot találsz neten, hogyan kell csinálni.

2016. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Csak nekem szúrt szemet a mini yorki? Yorkie csak 1 méretben van, a többi szaporítós. Légy szíves linkeld már be nekem a tenyészet oldalát
2016. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Az alutasakos szarokat meg konzerveket felejtsd el. Pár napig főtt csirkemell főtt rizs. Utána meg amit a tenyésztőnél kapott, az egy elég jó táp. Ha nem javul hétfőig akkor doki.
2016. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Ja igen ahogy a 4-es írja mini yorkie nincs, úgyhogy max szaporítótól vetted nem tenyésztőtől.
2016. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
A pedigree egy kalap kaki, nem csoda, hogy megy tőle a hasa.
2016. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
A mi kutyank mikor idekerült, ugyanazt a tápot ette mit amit te adsz a kutyádnak.Neki is hasmenése volt ,a táp változtatását illetően.De szép lassan helyreállt neki.:)Szerintem a táp jó neki.Deinkább egy orvostól kérj véleményt.
2016. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bollocks ***** válasza:
81%

Nem mini yorkie, hanem yorkie jellegű keverék.

Nem tenyésztő, hanem szaporító.

Nem pedigree junior csirkés kaja, hanem szemét.


Milyen jó is lenne, ha az emberek a kutya vásárlása ELŐTT tájékozódnának legalább egy csöppet a kutyatartásról...

Mivel mindenképp meg kellene látogatnod az állatorvost a chip átírása és a 2. oltás miatt, egyúttal kivizsgáltathatod, elképzelhető, hogy valami betegség miatt fosik.

2016. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most adok neki főtt rizst, és hétfőn elviszem orvoshoz, a biztonság kedvéért.
2016. ápr. 30. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!