Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hizlalhatnám a kutyámat?...

Hogy hizlalhatnám a kutyámat? Nem hajlandó enni.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy lassan négy éves kutyám, és hát mivel nagy a szőre nem tűnik soványnak de ha simogatom tökéletesen lehet érezni a gerincét meg kb. az összes csontját.


már több prémium táppal is próbálkoztam (de megszagolta őket és nem evett.

Most Chicopee kutyatáppal etetném ezt eszi ízlik neki viszont koránt sem annyit amennyit kellene belőle ennie.

Kiegészítésnek szokott kapni főtt húst, és zsírt is szoktam neki mellé keverni, valamint lazacolajat.

De ilyet nem sűrűn láttam kutyáknál hogy még csak a jutalomfalatot meg a finomságok is hidegen hagyják,csak ritkán eszi meg.


De olyankor nagyon jól lehet motiválni vele, de ez sajnos ritka.Egyébként okos kutya és mindent megcsinál de most már odáig jutottunk hogy leginkább úgy eszik ha lerakom neki az ételt megvárja amíg mondom neki hogy ehet majd fölötte kell állni, de sajnos csekély mennyiséget eszik.

(Közepes/nagytestű kutya; német juhász+golden retriver és kaukázusi mix, kinézetre mármint a feje meg a szőre kau viszont a testalkata inkább német juhász)


2016. ápr. 30. 13:18
 1/3 anonim válasza:
Állatorvos esetleg?Ő hátha tud segíteni vagy legalább megvizsgálja
2016. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézz utána, szerintem próbáljátok ki a barf étrended, hátha azt megeszi:)
2016. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen azt kifelejtettem, hogy már megvizsgáltattam kutya baj.

Ő is legutóbb a BARF-ot ajánlotta, de még sajnos nem tudtam rendesen utána nézni, hogy bátran kipróbálhassam.

De köszönöm a válaszokat, akkor jobban utánanézek és remélhetőleg hatásos lesz. :)

2016. ápr. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!