Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fürdessem a kutyámat?

Mivel fürdessem a kutyámat?

Figyelt kérdés

ti mivel fürdetitek a kutyátokat?(sappan/sampon)

hol lehet megvenni?

hogy akadályozzam meg hogy megigya a szappanos vizet?


2010. ápr. 7. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A szappan szárít, ne azzal fürdesd! Kizárólag kutyasamponnal, állatgyógyszertárban vagy állatfelszerelés üzletben kapsz, pár száz forint. Nem fogja meginni, nem hülye!
2010. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

XD jó.

és olyat vegyek ami bolhairtós vagy csak simát?

2010. ápr. 7. 20:54
 3/9 Plaga ***** válasza:
Mivel hogy büdös XD
2010. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én bolhairtóst szoktam, biztos ami biztos....Megszáradnak, majd jön a spot on vagy a nyakörv.

De jó a sima is. Attól függ, bolhás-e kutya vagy csak tisztítani szeretnéd.

2010. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kutyasamponnal fürdetek, pont most tartok két kutyám közt egy ki szünetet. Márka: Groomer's Edge: grimeinator, és emerald black.

Ezen kívül van Gabi szappanmentes babasamponunk, ez is nagyon jó, nem irritál, kellemes illatú (ilyen hintőport is használok rájuk).

2010. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:

Babasampon. Ha egy kisbaba bőrének jó, a kutyának is. És finom illatos lesz tőle.

A kutya nem hülye, nem fogja meginni a samponos vizet.

2010. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
éna Héry termékeket nagyon szeretem! nem tul olcsó de sose viszketett tőle a kutyám és mindig szép fényes a szőre! és az illata is sokáig finom marad! a yorki és az amstaff is!
2010. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A babasampon sokszor jobb, mint egy rossz minőségű kutyasampon.Csak ne vidd túlzásba a fürdetés gyakoriságát, akkor kiszárad a bőre és leoldódik a szőrét bevonó védő zsírréteg.Nekem lakásba van kettő, 2-3 havonta fürdetek.

ha nagy a sár, csak sima vizes alvázmosás.

Nekem is van Hérym, de a nem veszek olyan nagy különbséget észre, mint amíg babasamponoztam.Ja és ha hosszúszőrű a kutyád, tehetsz rá egy kis balzsamot, emberi golf hajbalzsam is tökéletes.(persze, mindig jól ki kell öblíteni)

2010. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem hosszúszőrű, labi

mikor fürdessem? mert kint van az udvaron és már elég büdi, ilyenkor már estére megszárad?

2010. ápr. 10. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!