Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek milyen fajta kutyusok...

Ezek milyen fajta kutyusok lehetnek? Mekkorára nőnek meg? Ha keverékek, akkor melyik fajtára hasonlít leginkább?

Figyelt kérdés

1.kutyusok


Tacskó-boxer van írva.

De szerintem van amelyik közülük inkább tacskóra, míg másik inkább a boxerre hasonlít.


[link]

[link]

[link]

[link]


2. kutyusok

anyját rottweilernek írja

és az apjuk milyen fajta lehet?


[link]

[link]

[link]


3.kutyusok

Pulit írnak

De nekem nem annak tűnik


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. ápr. 30. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Az 1. simán lehet tacsi-boxer. A keverékeknél nem homogén az alom, tök eltérőek lehetnek a testvérek is.

A 2. valószínűleg az apa keverék, lehet német juhász vagy kaukázusi jellegű.

A 3. biztos, hogy nem pulikölykök, esetleg egyik szülőjük lehet puli, a másikat nem tudni.

2016. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen pici kutyánál semmi sem biztos. Majd ha megnő (mármint olyan felnőttes formára), akkor lehet tippelgetni.
2016. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1., egy biztos, elég nagyok a kölykök, szóval inkább a boxer méretét örökölték

2., valami juhász/pásztor kutya lehet az apa, mert kicsit hosszabb a szőrük, mint egy kis Rottinak

3., lehet puli is van bennük, de ezek is elég nagyok, nem lesznek puli méretűek szerintem

2016. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!