Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha nem engedi a...

Mit csináljak ha nem engedi a lány kutya h. az én kutyám khm. Megtermékenyítse? Nagyon bírják egymást viszont amikor a kutyám megugrotta még utána is kapott. Valaki tud segíteni ez ügyben?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 15:59
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! És látom nagy viták folytak itt arról hogy milyen sötét vagyok és rossz körülmények között növekednének a kiskutyák. Tehát most tisztázom:

A lány kutya nem a miénk, csak a fiú. A lány kutyus gazdája akart kutyákat, mert nekik marha nagy tanyájuk van és imádják a spánieleket, ott élnének a kiskutyák. Nekem 1 kutyus kellene, hogy az én spánielem ne unatkozzon meg mert igen, a kiskutyák cukik és érdekes módon az én 6 éves kutyámat nem dobtam a menhelyre, mert imádom. Egyébként lenne hely az összes kiskutyának mert az egyik tanáromnak is beígértem egyet, úgyhogy nem vagyok szörnyeteg.

És még egyszer köszi a válaszokat!

2016. máj. 23. 17:55
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Azért ne akarj még egy kutyát, hogy a mostani ne unatkozzon. Akkor 2 unatkozó kutyád lesz. Akik még kiskutyát akarnak, nyugodtan elmehetnek a menhelyre, és hozhatnak az ott lévő több száz közül. Mégegyszer megkérlek, akkor te ne menj ebbe bele, nem értetek hozzá, nem tenyésztők vagytok! Szűrve vannak a kutyáitok a fajtabetegségekre, tenyésszemlések, törzskönyvesek egyáltalán? Ki tudja milyen betegségeket fognak örökíteni? Hozzáértés nélkül ne szaporítsatok!!!
2016. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Te se álltál sorba amikor az észt osztották, ha szeretnéd a kutyádat (hiába kan) nem tennéd ezt vele.....
2016. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

Ez szaporítás. Miért akarsz beteg, ideggyenge, keverék kutyákat gyártani? Mert ez csak gyártás, hisz nem értesz hozzá, nem is a kutyát, végképp nem a fajtát tartod szem előtt! És ha 13 kölyök születik? Te is felelős vagy értük, nem csak a szuka gazdája! Ha 6-7-8 év múlva dobják ki a kutyákat? Vagy rossz körülmények között tartják? Agyon elletik őket? Majd te fogod befogadni és rehabilitálni őket? Ezt nagyon kétlem. Téged ez már nem fog érdekelni. Voltál már a spániel fajtamentésnél? Ott az összes kutya ugyan úgy született, mint ezek a kölykök! Mind azért születtek, mert cukik! Ha második kutya kell, akkor a 2-3 MILLIÓ gazdátlan, menhelyi, gyepis kutya közül is választhatnál ahelyett, hogy még egy keverék almot lehozol!

Az pedig, hogy a tiéd ne unatkozzon... A kutyával foglalkozni kell, törődni kell vele, és akkor nem fog unatkozni! Ő nem egy kerti tartozék!

2016. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
67%
Ha spánielt szeretnél, menj a fajtamentéshez, vagy TENYÉSZTŐHÖZ...
2016. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Légy szíves a kérdésemre válaszolna valaki! Igen, most lehet hogy úgy állítottam be magam mint egy borzalmas gazda, de az unatkozást a kutyámnál úgy értem, hogy amikor nem vagyok otthon, mert suliban vagyok (azt nem említettem hogy gyerek vagyok 16/L). És nem az én ötletem volt, nem én akartam, csak megragadtam az alkalmat, hogy a kutyámnak jobb legyen. És nem kényszerítem erre a kutyámat, csak behozták a másikat és az enyém egyből ráugrott. Ezért tettem fel a kérdést. Esküszöm nem vagyok rossz gazda, legalább is én nem így látom, rengeteget foglalkozok a kutyámmal, neki pedig kellene egy társ amikor nem vagyok itthon, és erre jól jöhetne ez a lehetőség. csak ugye nem tudok mit kezdeni a lánnyal, mert amikor nekiugrik az enyém, bántja. Próbálom szétszedni őket, de ilyenor az enyém hajthatatlan és nem is hallgat rám. Légy szíves ne engem izéljetek, én csak jót akarok.
2016. máj. 23. 19:59
 17/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha gyerek vagy, akkor viselkedj is úgy és ne játsz istent. Belegondoltál, hogy nincs jogod kitenni a születendő kiskutyákat annak, hogy nem fognak orvost hívni se az elléshez, se később, nem fognak nekik minőségi tápot adni, nem fogják beoltatni őket és végül nem fognak normális gazdát keresni nekik, hanem boldog-boldogtalanra rásózzák?! Borzalmas ember vagy, a jószándékod ellenére.
2016. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon kellett. Nem, nem gondoltam bele én csak azt a kutyát vállaltam be amelyiket majd hazahozom. Azt én értem hogy engem mindenki borzalmasnak gondol, de mi okból kifolyólag? Nem játszok istent, de senki nem ismer innen.
2016. máj. 23. 20:44
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Azaz szaporítsál csak okoska! Nincs elég kutya a menhelyen és az utcán! Téged is ivartalanítani kellene...
2016. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%
Bizony előfordul, hogy nem akar a szuka párosodni.
2016. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!