Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csorog a víz a kutyusom...

Miért csorog a víz a kutyusom szájából?

Figyelt kérdés
Mikor iszik a víz negyede kifolyik a szájából. Ez normális? A kutyus nagy fajta 3,5 hónapos. Ez az első kölyök kutyám ezért nem tudom hogy ez normális vagy nem? Nem "lóg" a szája vagy minek mondják azt.

2016. máj. 23. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=jxQR0zyldYc


Fugg a fajtatol is, pl a szomszed mopsza harapja a vizet es seggi vizes mire vegez. Hat neki igy megy.

2016. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lapos a pofija de az álla csurom víz mikor iszik
2016. máj. 23. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Ott a video, hogy isznak a kutyak bizony locsopcsolnak es "pazarolnak".
2016. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mem ivás közben fröcsköl hanem utána megy és sz szerint folyik a szájából a víz.és a nyakáig vizes lesz tőle.
2016. máj. 23. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a német juhászunk ivott így. Harapta a vizet, majd mielőtt még lenyelte volna, rájött, hogy fontos dolga akadt, és még vízzel teli pofával nekiindult intézkedni, és végig locsolta ami az útjába került. Nekem úgy tűnt ez a bohókássága miatt volt, mint egy rossz gyerek aki türelmetlenül fel fel ugrál evés közben, mert hívogat a játék. Az egyik mostani kutyámnak az étel potyog ki a szájából, ő is siet, habzsol, mert más dolog is van és a fél szeme máshol van sokszor.
2016. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :D
2016. máj. 23. 18:07
 7/11 piriiiii ***** válasza:
100%
Az én kutyám is ilyen, szerintem vannak ilyen, meg olyan kutyák, akik így meg úgy isznak. :D Nem hiszem, hogy aggódnod kellene.
2016. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Enyém is úgy iszik hogy utána az állán csorog a víz :D
2016. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aztán jön simiért és össze csepegtet mindent + belénk is törli, nagyon jó! :D
2016. máj. 23. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, bár kicsit bosszantó tud lenni.
2016. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!