Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek görbe a lába? (kép)

Szerintetek görbe a lába? (kép)

Figyelt kérdés

Szerintetek is görbe vagy csak én reagálom túl? 3,5 hónapos nagy fajta kölyök.


[link]



2016. máj. 23. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat fene se tudja, egy kolyoknel ez meg annyira nincs kialakulva plane ha nagy meretu. Lehet most van egy leheletnyi X benne, de majd szepen kikupalodik idovel.


Allitani nem allitanam, hogy gorbe lenne, de ha nagyon bele akarom latni, akkor azert megoldom:)

2016. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy korára nem lesz görbe :) csak nekem most tűnk görbének és félek talán kálcium hiány vagy valamit elrontottam :/ nem szeretném hogy baja legyen.
2016. máj. 23. 20:58
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha ilyen felelmed van konzultalj az orvossal, ha tul sok kalciumot viszel be a szervezetebe fiatalon azzal is arthatsz a kiskutyadnak. Tonkreteszi az izuleteit. Mielott barmilyen "kezelest" elkezdenel tenyleg beszelj szakemberrel.


#1-es voltam.

2016. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát BARF-ozunk szóval kiegészítőt nem kap csak nem tudom hogy az ekkora görbület normális és majd idővel kiegyenesedik vagy ez már gond.
2016. máj. 23. 21:13
 5/17 anonim ***** válasza:

Inkább laza, mint görbe.

tessék vékonyan tartani a kölyköt és adhatsz neki zöldkagylós készítményt.

2016. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pedig kene. A Barfnal is kell valami etrendkiegeszito pl. zöldkagyló por. Enelkul kemeny hianybetegsegek alakulnak ki a kutyanal, amitol viszont kesobb nagyon sok egeszsegugyi problemaja lehet.
2016. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 23. 21:17
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem tapasztaltak mondták BARF csoportban hogy nem kell adni semmi mást :(
2016. máj. 23. 21:19
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

K-9 Complete Growth es zoldkagylo. (Ha tenyleg nagytestu kutyarol beszelunk)

Az enyem is hasonloan kezdodott es aztan meg jobban elgorbult mert nem adtam a kalciumot, ket doboz K-9 utan most mar tokeletes lett.

De az allatorvosoddal mindenkepp nezesd meg mielott barmit is adnal neki.

2016. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ohh Rudi téged ismerlek...Hogy érted hogy ha valóban nagy testű? nem elég hogy oda írtam? Törzskönyvet is mutassak? Orvosnál voltam de nem lett megkérdezve.És csak ennyi miatt nem fogunk vissza menni mert hosszú az út és az rossz lenne a kutyának.De kb. pár hét múlva új időpont lesz és akkor megkérdezem. A többieknek köszi :)
2016. máj. 23. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!