Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kiskutyát...

Kloty22 kérdése:

Yorkshire terrier kiskutyát szeretnénk venni, de semmilyen tenyészetet nem találtunk a környékünkön (Komárom-Esztergom megye) eddig. Valaki nem tud egy megbízható tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Persze lehet messzebb is csak nem szívesen utaztatnék egy 8-9 hetes kiskutyát több órán át

2016. máj. 23. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Szolnok környékén tudok egyet, az én kutyusom is innen van. Most már Pesten is van kenneljük, nézd meg ezt az oldalt, itt mindent megtalálsz: [link]
2016. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a kutya kibírja csak el kell érte menni. Én 1000 km-ről hoztam az enyémet. Nem ezen múlik. Olyan tenyésztőt kell választani aki gondot fordít a kölykök szocializálására, kocsihoz, boxhoz szoktatására. És nem olyat aki a környéken van :p
2016. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alezi york kennel? Az közel van hozzád. Úgy tudom,hogy ő nagyon jó tenyésztő.
2016. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. máj. 24. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
10-15 évre fogsz magad mellé társat választani, ne a távolság legyen a szempont.
2016. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!