Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagy fajta 3,5 hónapos...

A nagy fajta 3,5 hónapos kutya kaphat kistestűeknek való tápot? Vagy van nagytestűeknek apró szemű táp?

Figyelt kérdés

A kutyus nemtudja megenni a nagy szemű tápot. Ha mégis megeszi kihánya szegény. Ha levizezem akkor nem elég hogy órákig kell álljon de olyan mosléknak néz ki hogy én hányok tőle nem hogy a kutya megegye. Legutóbb ismerősünk hozott apró szemű tápot és szépen megette nem volt baja. (Barf etetést inkább kihagynánk egyenlőre)

Azt is tudom hogy nem csak méret számít hanem összetétel is. Ezért kérdezem hogy a kistestű esetleg közepes kutÁnak való ráp jó? Vagy nagynak való tápból van apró szemű változat?



2016. máj. 23. 22:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Németországon :D Amúgy ferssnapf-ban néztük és semmi nincs ami magyarországon van. A Select Gold német márka és az egyik legdrágább amit találtunk. Néztem az összetevőket és az olvastak alapján ez tűnt legjobbnak.
2016. máj. 24. 13:01
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ma hozták ezt meg és ez apró szemű, direkt elválasztó táp és elvileg 4 hónapos korig van, nyilván baja nem lesz ha tovább adod.

2016. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. máj. 24. 14:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem van ötletem. Josera Kids jó nagy szemű ( és jó minőségű) ,de ha van otthon kalapács a gond megoldva. De ugye ilyen krokettek vannak benne, én ezzel etetek és ezt kapta jutinak is, csak akkor kézzel összeroppantom középen és így elég kicsi lesz. Persze ha van hozzá türelmed. =} Amúgy gratu a kutyuhoz!;)
2016. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12-es a Bosch az okes mint tap de a kerdezonek nem kistermetu kutyusa van. Ha Bosch mellett dontessz es nalatok is lehet kapni akkor a "Bosch Junior Maxi" ami a kutyusodnak megfelel. A kerdes,hogy abbol van aproszemu?

14-es viccnek durva amit irtal :)))

2016. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!