Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezeljem az Amstaffomat?

Hogyan kezeljem az Amstaffomat?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki hogy a kutyám ótvaros, ezt még nem erősítette meg az állatorvos, de 95% hogy ezt kapta el, kb 3cm-es átmérőjű seb van a hátán, és ma még 4 másik helyen fedeztem fel 0,5-1cm-es átmérőjű sebet (ótvart) jódozzuk neki egy hete de nem gyógyult csak terjedt, ma kamillateával le szedtük róla a gennyt és az egyéb xy nevű szennyeződést, van gombaölő tablettánk, azzal holnap fogjuk kezelni, valakinek valami tipp hogy mitől gyógyul meg? Édesanyám azt mondta ha továbbterjed akkor el fogjuk altattatni, amit nagyon nem szeretnék, ez a kutya egészít ki engem.

Állatorvoshoz nem tudunk menni!



2016. máj. 23. 23:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keressétek fel a fajtamentőket, vagy a helyi menhelyet, és adjátok oda nekik a kutyát, hogy gyógyíttassák meg és keressenek neki olyan gazdát, akinek nem okoz gondot megadni neki az alapvető ellátást, amit igényel. És lehetőleg eszetekbe ne jusson másik kutyát szerezni, amíg nincs pénzetek rá.
2016. máj. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Adjátok oda egy normális, felelősségteljes gazdának, aki nem dobja ki vagy öli meg őt, ha beteg. És soha többet ne legyen állatotok! Alkalmatlanok vagytok rá és nem is való nektek.
2016. máj. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Adjátok le menhelyen vagy a fajtamentőknél szerencsétlen kutyát.

Remélem, te sem mész orvoshoz, ha beteg vagy...

Eszetekbe ne jusson elaltatni egy könnyen kezelhető, gyógyítható betegség miatt! Egyébkénk annak az ára (a megölésének az ára) is kerül annyiba, mintha kezeltetnétek, és azt is állatorvos végzi. Bár egy normális állatorvos nem fogja emiatt elaltatni.

Tehát vagy vállaljátok a felelősséget, és gyógyíttassátok meg, vagy adjátok le. Az állatorvosnál is ott lehet hagyni, és lemondani róla.

2016. máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Hogyan kezelheted ugy a kutyát ha nem is tudod az okát ??? Az oké ,hogy az én kutyáimnak rendszeresenn visszatérö betegségeik vannak amikre AZ ÁLLATORVOS irt fel gyogyszert igy már ki sem kell hívnom mert minden idöszakban hozza a gyogyszert nekik . De igy ,hogy azt sem tudod biztosra mi az én nem kezelném ! Egyébként nézd meg a szemét ha az gyulladt akkor allergiás a kutya(tapasztalat mi is most keteljük a kutyunkat ) .. nemm otvaros ! Azt meg én sem értem ha nincs pénzetek állatorvosra (feltételezem sem chip semm kötelezö oltások nincsenek meg ) akkor minek vittéél oda egy kutyát ?
2016. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem tudtok állatorvoshoz menni?:O Ha annyira fontos lenne neked az a kutya, akkor megoldanád... Ha nem tudjátok az állatorvost megoldani, akkor hogy kapja meg az oltásait???

Egyébként mi, ha találunk sebet a kutyán propolisszal kezeljük az szépen rendbehozza (bár olyan helyzetben amiben TE vagy 1. nem engedném, hogy ennyire elfajuljon, 2. azonnal állatorvoshoz vinném....)

2016. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Akkor téged is elaltattatnak remélem, amikor beteg vagy, mert nincs pénz gyógyszerekre! Minek az ilyennek állat???
2016. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Az előttem szólók mindent elmondtak. Mindenesetre ez neked jó példa, ha a "kedves" édesanyád beteg lesz akkor altattassátok el őt is!
2016. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Ha nagykoru leszel es nem a kedves edesanyaddal laksz remelem nem ugy fogsz gondolkodni mint o.

Probalj beszelni egy allatorvossal,meseld el neki a helyzetedet ha nincs ra penzetek vagy anyukad nem ad a kutyara,hatha kerul egy megerto allatorvos(mindenki nem olyan zsugori) aki segit penz nelkul is. Vagy valaki mastol kerj segitseget,rokon,barat ismeros. A kutyanak nem olyan betegsege van ami nem gyogyithatoes ezert nem szabad elaltatni de probalj tenni erte valamit hogy ne szenvedjen.

Sok sikert.

2016. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Megkapta a segítséget, adja olyannak a kutyát,akinek van rá pénze. Nem gondolhatták komolyan, hogy magukhoz vesznek egy kutyát, aztán egész életében eltengődik orvos nélkül. Bármikor közbejöhet betegség, ahogy ez a példa is mutatja. Bele kell kalkulálni ezt is, ha nem jut rá pénz, nem kell kutyát tartani.
2016. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem fogok ebbe belemenni, 3 kisebb gyerek van tőlem, elsőnek őt fogjuk jólakatni. segítséget kértem nem lebaszást NYOMORULTAK
2016. máj. 24. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!