Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnatok ajanlani valami...

Tudnatok ajanlani valami nagyon jo premium tapot juniort?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Belcando, meg talán a Royal Canin, bár a kiskutyát az nagyon úgymond túlfejleszti, túltáplálja!
2016. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki ezt a "tulfejleszti"-t kitalalta az egy akkora barom volt, mar elnezest (az eszebe nem jut senkinek, hogy nem kene annyit adni a kutyanak, a minosegi tapbol kevesebb is eleg, mivel nem szemettel van tele). RoyalC meg nagyon messze van a minosegi taptol. Amugy orijen, Taste of the wild, RealNature, acana ezek szuperpreium tapok, de van ezer masik masik ezert (eros kozekategioria asszem en ezzel sem etetnek Josera, Brit, Happydog) erdemes korbenezni.
2016. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hill's
2016. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én a Canun kutyatápot tudnám ajánlani :) Mi is azzal etettünk pici korában, de sajnos Magyarországon utána nem lehetett kapni, majd tavaly újra megláttuk neten, s azonnal elkezdtük újra. Semmi probléma nem volt se kicsi korában, se akkor amikor vissza szoktattuk rá.:) Szép fényes bundájú kiskutyát kaptunk tőle:)

Van honlapjuk is, én bátran ajánlom, hogy böngészd át, ha pedig kérdésed lenne, a kiszolgáló\tulajdonos nagyon segítőkész :) Remélem segíthettem.

További szép napot!

2016. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedigree junior. MIELŐTT lepontoznál nézd meg ezt.

[link]


a Royal canin és társai a simsa lidlis táp mellett kullognak tápértékben, szóval ennyit erről.

2016. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!